Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Jest może jakaś możliwość na odpalenie emulatora PSP? Widziałem że jakiś fork coreelec miał emulator PSP
REKLAMA:



Jest. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. link do oficjalnego dodatku od teamu coreelec.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Tylko trzeba dodawać romy do folderu roms a trzeba znać źródło. Kolega zapewnie szuka PSP do iagl.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Nie, po prostu szukam sposobu na odpalenie PSP. Romy mam na dysku. Rozumiem że z tego linku mam użyć tych komend do utworzenia addonu tak?
Nie. W tym linku masz dodatek który instaluje na coreelec retroarcha + PSP. Dzięki temu można odpalać gry z PSP przez interfejs kodi. Działa to dość zgrabnie, ale warto poczytać cały wątek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Panowie dlaczego jak zainstalowałem dodatek YouTube do kodi na coreelec wszystkie filmy udostępniane z telefonu (bo tak wygodnie) odtwarzane są w jakości SD? Jak to zmienić? Ewentualnie gdzie mogę domyślnie ustawić największą jakość? Udostępniam do kodi przez yatse
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Witam, po aktualizacji CE do 9.0.1 nie działa mi telewizja.
Mam nieaktywny dodatek Tvheadend HTSP Client, nie mogę go aktywować, nie mogę też zaktualizować do wersji 4.4.14.0
(08-03-2019, 06:09 PM)adrt8v napisał(a): Panowie dlaczego jak zainstalowałem dodatek YouTube do kodi na coreelec wszystkie filmy udostępniane z telefonu (bo tak wygodnie) odtwarzane są w jakości SD? Jak to zmienić? Ewentualnie gdzie mogę domyślnie ustawić największą jakość? Udostępniam do kodi przez yatse

Trzeba skonfigurować wtyczkę YouTube tak, żeby korzystała przez MPEG-DASH i InputStream Adaptive (aktywować "Use MPEG-DASH")
Czy na Coreelec działa normalnie PRV Simple Client?
# Kodi rządzi #
Tak. To jak już nie raz mówiłem. To pełnowartościowe kodi. Nie takie jak na Xbox. Na pełne możliwości.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości