Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Mój box nie chciał odpalić bezpośrednio z karty pamięci i jej czytnika, dopiero jak wrzuciłem na przejściówkę do USB poleciało. Widocznie jakiś problem był z czytnikiem SD że gorzej śmiga niż USB.
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Zainstalowałem na innym pendrive i ruszył. Smile
Mam h96 pro plus, chcial bym sprawdzic jaka roznica bedzie w szybkosci na pamieci wewnetrznej, ale nie wiem jak to nadpisuje pliki, i czy nie bede mial problemu zeby potem kablem wstawic androida jakby co, czy ktos mi powie jak to jest z bootloaderem przy tym core elecu to kasuje stary i zapisuje wpasny albo macie moze gdzies poradnik jak wrocic do androida
Gdzieś czytałem, że nie powinno się robić tak jak chcesz i wgrywać coreelec na pamięć wewnętrzną. Powinno pracować na karcie zewnętrznej.

No, ale jeśli powiodło Ci się zainstalować i potem wrócić na android itd to sie pochwal.
# Kodi rządzi #
Da się powrócić do androida z CE tylko nie wiem po co.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
I co to da że ziabstalujemy na wewnętrznej? Płynność oglądania na kodi tv i innych rzeczy wzrośnie?
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Witam , wgrałem CoreElec na x96 , ładnie sie uruchamia ale nie moge nic skonfigurowac mam wybor jezyka daje na PL ale nic sie nie zmienia klikam dalej i jak na libreelec byl wybor serwerow samba i ssh to tutaj nic nie mam i nie moge przejsc dalej juz od samego poczatku na dole tylko widze dwa puste suwaki i zadnych napisow , moze ktos doradzic co to za problem i jak go rozwiazac??
Tak. Jak uruchamianie masz i język to nie zmieniaj nic tylko daj next, next. Potem zmienisz język na polski sobie i poustawiasz wszystko. Napisz czy pomogło.
# Kodi rządzi #
(04-04-2019, 08:51 PM)adrt8v napisał(a): Tak. Jak uruchamianie masz i język to nie zmieniaj nic tylko daj next, next. Potem zmienisz język na polski sobie i poustawiasz wszystko. Napisz czy pomogło.

Przy 2 kroku nie mam juz nexta tylko te 2 puste suwaki i dupny napis COREELEC z lewej strony a w tle normalne KODI , i nic wiecej nie moge zrobic :/
Od nowa wszystko puść tak jak za pierwszym razem jak wrzucales coreelec. Nie wiem czy o tym samym myślimy, ale ja te rady podpieram swoim doświadczeniem bo miałem podobny problem, zmieniałem język i nie mogłem uruchomić systemu,więc jak ktoś mi radził zrobiłem na nowo instalacje coreelec i potem przy pierwszym odpaleniu dawałem wszystko next i poszło.
# Kodi rządzi #


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości