Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(23-04-2019, 08:59 PM)krzysmir napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl
Przy "WIFI" wyświetli ci nazwę chipsetu.
REKLAMA:



(24-04-2019, 06:39 AM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl
Przy "WIFI" wyświetli ci nazwę chipsetu.

Udało mi się w końcu znaleźć chwilkę i sprawdzić chipset WiFi.
Aplikacja, którą poleciłeś, w grupie Connection wyświetliła mi przy WiFi takie parametry: dhd, IEEE 802.11 b/g/n; Broadcom 4329/30; AP Mode

Jak rozumiem, nie jest to ten niedziałający i mogę wykorzystać CoreELEC na moim sprzęcie?
DenDy, rozumiem, że ten zaproponowany przez Ciebie (gxl_p212_2g) jest tym odpowiednim?

Nadchodzi majówka, więc wiele nie zrobię, ale jak tylko przetestuję rozwiązanie to dam znać czy zadziałało i czy dzięki tej zmianie ten sprzęt zyskał drugie życie Wink
@krzysmir nie jestem pewien które i czy w ogóle chipsety broadcoma są obsługiwane, pozostaje ci przetestować Tongue
I tak dtb który podałem będzie odpowiedni.
Jaki system wybrać jak chce zainstalować aplikację do nagrywania w MTV guide?

Narazie wybrałem other ale nie wiem czy właściwie. Jak poprawnie skonfigurować nagrywanie?
# Kodi rządzi #
Chyba do wyboru jest linux albo libreelec. Tak czy siak wygodniej się używa wtyczki IPTV By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
albo tvheadend
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie wiem jak to zainstalować. Ten poradnik mało czytelny jakoś a plik nie jest w formacie zip

Ten iptv recorder działa samodzielnie nawet jak do oglądania używam mtv guide?

Który ffmpeg plik pod coreelec?

I jeszcze jedno pytanie. Tam trzeba wskazać gdzie leży plik ffmpeg.exe. Gdzie on sie instaluje do jakiego katalogu?

Proszę o odpowiedź na powyższe pytania
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Tak działa samoczynnie, z repozytorium CoreELEC wtyczkę ffmpeg-tools. Później we wtyczce IPTV Recorder ustawić ścieżkę do ffmpeg exe:


/storage/.kodi/addons/tools.ffmpeg-tools/bin/ffmpeg


Możesz też dodać soją listę m3u w tej wtyczce lub wskazać aby pobierała listę z PVR IPTV Simple Client. 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

We wtyczce możesz też wygenerować skórkę, która doda przycisk do PVR IPTV Simple Client do nagrywania.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dzięki, ale ja pvr simple Client nie używam? Mtv guide

Brak tej ścieżki u mnie. Musi być gdzieś indziej ten plik. A z repozytorium coreelec zainstalowałem ffmpeg.
# Kodi rządzi #
Listę m3u możesz dodać z epg we wtyczce.
Jeśli zainstalowałes ffmpeg to musi być w folderze z wtyczkami.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@adrt8v

Nie wiem czego uzywasz ale prawdopodobnie masz samo /storage/ musisz dodać jeszcze .kodi aby zobaczyć te pliki


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

to jest na przykładzie LibreElec ale nie ma różnicy "chyba"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości