Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(22-07-2019, 05:47 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jedyne co się uruchamia to czarny ekran  Confused
REKLAMA:



To naprawdę dziwne, mam 3 urządzenia s905x2 i wszystkie startują bez problemu na tym sofcie i z tym dtb. Mam zainstalowane na pendrivie SanDiska z USB 3.0. Może spróbuj inny pendrive? Inny port USB?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(22-07-2019, 06:39 PM)mjw napisał(a): To naprawdę dziwne, mam 3 urządzenia s905x2 i wszystkie startują bez problemu na tym sofcie i z tym dtb. Mam zainstalowane na pendrivie SanDiska z USB 3.0. Może spróbuj inny pendrive? Inny port USB?

Próbowałem na starym Kingstonie USB 2.0 i nowym Kingstonie USB 3.0 i to samo. Próbowałem też oba porty. Czy jest możliwe, że zablokowałem sobie w jakiś sposób tego boxa? Wcześniej jak próbowałem z różnymi plikami dtb to za pierwszym razem zrestartowałem boxa z aplikacji terminal emulator, a teraz jak próbuje wpisać "reboot update" to wywala błąd o braku persmisji. Dziwne
Nic nie mogłeś zablokować, z terminala nie ruszy bo do tego potrzebny jest root. Ewidentnie coś nie tak z dtb albo obrazem.
Zaraz spróbuje na nowo postawić dla pewności.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(22-07-2019, 07:00 PM)mjw napisał(a): Nic nie mogłeś zablokować, z terminala nie ruszy bo do tego potrzebny jest root. Ewidentnie coś nie tak z dtb albo obrazem.
Zaraz spróbuje na nowo postawić dla pewności.


Udało się  Big Grin ! Zamiast tego programu od libreelec pobrałem rufusa i teraz działa!
No to dobrze, ja używam do instalacji aplikacji Etcher. Teraz trzeba tylko poczekać na działające wifi, bt i 4GB ramu i będzie można się bawić. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



@szymonstrum już działa Wifi, BT i 4GB jest widoczne w Mecool KM9 PRO Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Po ostatniej aktualizacji CoreELEC do wersji 9.0.3 w MAGICSEE N5 zaczął działać wyświetlacz.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Box miał montowane dwie wersje kontrolera wyświetlacza: FD655S (działała wcześniej) i FD6551 (teraz po aktualizacji też działa).

Podziękowali: gadom92
W Coreelec jest zmodyfikowana wersja pvr iptv simple client (archive), która wspiera archiwum oraz pauzowanie. Chwilowo testuje teleelevidenie i działa przy odpowiedniej konfiguracji. Smile Nie wiem jak z plusx ale jak będę mieć dostęp to sprawdze.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@mjw - a na pewnej liście działa? Bo szwagier Wojtek pyta...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości