Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Nie, archiwum oferują tylko w plusx i teleelevidenie
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Mam tuner DVB-T pod USB, czy jest możliwość aby go odpalić pod coreelec i mieć TV i kodu tylko na boxie
Panowie działa WP pilot na tym systemie ? miałem komunikat o braku InputStream Adaptive , po doinstalowaniu dalej wp nie odpala
@gadom92 jest możliwość, musisz skonfigurować na CoreELEC serwer tvheadend,
@jachu76 póki co WP Pilot nie działa na CoreELEC i LibreELEC
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mam KII Pro z Coreelec na SD klasy 10. Jaka jest różnica w szybkości pracy przy karcie klasy 6, SDHC klasy 10 i internalmemory? Mam drugiego boxa i luźną kartę właśnie klasy 6 i się zastanawiam czy jest sens się na niej męczyć czy kupić klasy 10 (o ile jest zauwazalna różnica w pracy). Po po wgraniu do pamięci wewnętrznej można jeszcze przywrócić oryginalny Android tego box'a?

I drugie pytanie: czy jest jakaś wtyczka, która pomaga ustawić antenę satelitarną? Korzystam z TVHeadend jako serwera i klienta, ale nie widziałem tam opcji, żeby pokazywało na ekranie poziom sygnału na bieżąco, żeby korygować wg niego ustawienie anteny
No mi na klasie 6 działało średnio, że tak powiem. Co do instalacji do pamięci wewnętrznej to można to później przywrócić instalując odpowiedni soft kablem USB -> USB z Burning tools na PC.

Jeśli chodzi o sygnał to nie wyświetla się on w Kodi podczas oglądania kanału z satelity jak wciśniesz "O" na klawiaturze?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Właśnie nawet przy ustawionej antenie i kiedy obraz się wyświetla poprawnie wskaźniki pokazują 0%, ale to chyba kwestia TVHeadend skoro powinno działać. Może coś źle mam ustawione, bo chyba mam jakąś testową wersję serwera wgraną (muszę zmienić przy okazji). Sprawdzę dzisiaj.

Dzięki za odpowiedź. Wrzucę do pamięci wewnętrznej box'a i potestuję sobie, najwyżej skorzystam z USB burning tools skoro jest taka możliwość.

A, jeszcze jedno. Ktoś próbował zrobić screen mirroring z Windows 10 do kodi z wykorzystaniem airparrot (airplay) lub innego narzędzia? Znajduje mi urządzenie, ale nie chce wyświetlać obrazu
Upewnij się, że jest gdzieś do pobrania soft żeby później móc go wgrać jak będziesz chciał wrócić do Androida.
Nigdy nie próbowałem robić screen mirroring i nie wiem jakby to miało działać. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Soft już znalazłem Smile

Na tej samej zasadzie co na androidzie, udostępniasz ekran z laptopa, żeby wyświetlić obraz. Z androida na kodi mi się udało wysłać obraz w czasie rzeczywistym
kiedyś taki mirroring robiłem poprzez vlc. Na dowolnym urządzeniu oglądasz jak normalny stream.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości