Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Czyli nie startuje CoreELEC, a android?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



mjw a jak w CE ustawić zeby widział nightly?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Android startuje, wgrałem na pena od nowa Coreelec i też nie startuje, zmieniałem dziś na androida tego z linku być może to jest przyczyną
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

EDIT:
Zmieniłem androida i wgrywam wersję stable jak i nightly i za cholerę nie chce mi ruszyć ...
@jachu76 zainstaluj na androidzie apke reboot to libreelec. Uruchom z wsadzonym coreelec i uruchom aplikacje.

Podziękowali: jachu76
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@mjw dziękuje apka pomogła Smile
Czemu nie widzę w CE wersji nightly do instalacji, ustawiłem wg inst. z pierszego postu ale widzi tylko stabilne.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



(08-10-2019, 02:40 PM)Maciej_27 napisał(a): Tomek problem z epg jest, długo się wczytuje, w ogóle mam tak, jak włączę boxa i zaladuje sie kodi, to nie mam zadnych programow z wtyczki pve archive musze zarobić "Restart Kodi" i wtedy programy są i długo wczytuje sie epg.
A dziś na pve archive, epg nie działa.

PS. Kapi ja mam tego boxa,

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

u mnie problem z godzinnym ladowniwm sie kanalow i epg ustapil natomiast po restarcie pvr nie uruchamia sie z automatu jutro zrobie script do automatycznego reload pvr i prv archive podczas startu coreelec to naprawi problem
Jaca wczoraj przywrociłem CE do 9.03, pve simple uruchamia sie normalnie, epg laduje sie dlugo.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
zainstaluj wtyczke EZ Maintenance+ z repo KWP i ustaw buffer zaznacz automatyczne ,chyba ze masz swoje sprawdzone
zrestsrtuj boxa, co prawda nie jest to do poprawienia buferu dla tv ,ale ma wplyw na ladowanie sie epg i m3u
przynajmniej takie sa dane w src By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Problem z powolnym ładowaniem epg został rozwiązany z aktualizacją pvr simple 3.8.3.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości