Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Po weekendzie zerknę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



@Tomek
No zrób ,zrób
==================

stara wersja tego skina ma ogromne braki względem nowych poprawek samo pvr ma By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a o reszcie nawet nie wspominam

tutaj zarys jakis czas temu pogrzebałem w ostatniej wersji  jescze nie podpiętej do repo SiLVIO ale nie mam czasu na cokolwiek jak narazie
(ale też przegapiłem mase poprawek których już nie dodam bo szybciej bedzie zacząć od surowej wersji)

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ma już ikone atchiwum
No nie zerknąłem - ale ta skórka Aeon Nox: super fast kime2 to nie jest jakiś nasz lokalny mod?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Jest,
Mam A 95 X2 Max. I....Do tej pory uważałem, że mój zestaw , to dopiero wypas - ale.
Próbowałem przestawić go bezpośredni Coreleec (Lebeerec-boxa nie widzi) :? :trans , a to pilot nie chodzi (nie widzi); nie daje obrazu 4 K.
Trochę jestem rozgoryczony, bo niby ma być szybciej i lepiej.
Ale też może być moja wina, że coś źle połączyłem.. :trans
Co tam siedzi w środku? s905x2? Coreelec 9.2 oczywiście?
Co do pilota - na początku tego wątku masz poradnik - jak ostatnio robiłem to działało. Co do obrazu 4k - w gui kodi w coreelec nie ustawisz 4k - ale jeśli film będzie w 4k, to się wyświetli w 4k

@Jaca - a kto modził - może do niego warto uderzyć - będzie najszybciej i najlepiej...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



ok znajdzie sie czasu troche wieczorem to sie zrobi..... wolalbym pobrac gotowca i nie siedziec przy tym..
No jak każdy - chciałoby się...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
[Obrazek: screenshot004.png]

Dostępna będzie wieczorem lub jutro w moim repo ,otwieranie archiwum długie nacisnięcie na danej pozycji i odtwarzaj program lub w o programie 

włacz archiwum

(Troche nie miejsce na takie tematy, przeniesienie bylo by chyba wskazane...)
Ciekawostka dla tych boxów co maja wyświetlacz: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam Smile
Ps. Myślę że trzeba ten link przepchnąć na pierwszą stronę, plus mały opis co i jak zrobić by wyświetlacz świecił w Core Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości