Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Panowie, pvr Simple client super mi chodzi i w ogóle, ale dzisiaj już drugi raz leci mi bufor przy oglądaniu teleevidenie
Teraz oglądam mecz Realu i nagle bufor kręci od zera i stop, po czym dalej się uruchamilo. Gdzieś można pogrzebać?
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Czasami tak jest, że IPTV nie wyrabia przy większym oblężeniu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(23-12-2019, 08:36 AM)mjw napisał(a): Czasami tak jest, że IPTV nie wyrabia przy większym obl

Bzdura. Ipek opłacony, serwery czyste to co ma nie wyrabiać? Mam list 4 sztuki. Dwa chodzą na Eninma a dwa na linuxie (choć to wszystko linux). U mnie nawet pies ma zwoje kanały w budzie. I wszystko śmiga. Raz na clear raz na TS,

Dodam........... Mój odwieczny Arch Linux ......... tam oglądam nawet w Hiszpanii, Francji, Belgii. Tam gdzie jestem po VPNie

Podłączony na tę chwilę F1. Wszystko OK. Arch i cała reszta OK. Ogólne E2 super. Iptv z Coreelec i podobne tez ok ze względu na archive super. Korzystam na dzisiejszy dzień  z czterech list.

Epg na E2 z m3u po dopiero jazda .... ale jak ktoś się nudzi...

.....................

No tak. To nie mowa o starym dobrym Corelku  Dodgy Wybaczcie  Blush
4 listy? Jakich masz dostawców jeżeli to nie tajemnica?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
(23-12-2019, 05:50 PM)Thomson_T napisał(a): 4 listy? Jakich masz dostawców jeżeli to nie tajemnica?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tap
Nie. 2xTele i 2xpriv. Te privy wykorzystywane w trasie po VPNie

Edit'

Od razu odpowiadam,siedzę tylko w linuxie. Windowsy 10, pietnastki, 2wodzestki3tójki - nie znam.  Każda E2 , pewnie może i debian, folk ubuntu - pomogę. Arch_Linux... od zawsze i jedyny.

Ps. Te dwa prywatne...wybacz = nie podam.
REKLAMA:



@carnivale strasznie bełkoczesz w tych postach i w sumie nie wiem o co Ci chodzi. Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ok, a które linki wybierasz od Teleelevidenie? Iptv będzie na coreelec

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Proszę o informację na temat tvheadend. Czy da się przy jego użyciu odtworzyć własną listę m3u wygenerowaną z dodatku np. wp pilot lub nc+go a najchętniej z obu? - oczywiście zapisanych na dysku lokalnym. W poradniku nic na ten temat nie ma a sam też nie zauważyłem takiej opcji.
Nie da się bo listy do tych wtyczek nie będą działać bez wtyczek. Do tvheadend potrzeba IPTV z listą m3u.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości