Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
A brak androida nie jest problemem. System wpierw się wczyta się z karty.

To zrób sobie kopie ustawień. Dostałeś metodę robiąca to automatycznie. Jak system jakimś cudem padnie, to z innej karty wgrasz sobie nowy. A następnie przywrócisz sobie kopię.
Przecież nie wgrywałeś coreelec na kartę z poziomu Androida tylko przez system operacyjny na komputerze.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Ok, wszystko jasne. Skoro już napisałem post i zabrudziłem temat to przy okazji tego postu zapytam jeszcze o coś. Jest możliwe wyłączenie pokazywania się loga firmy boxa? Zaoszczedziloby to pqre sekund logowania się systemu, bo najpierw pojawia się logo zoomtak, potem logo coreelec.
Nie - tego bez mocnej ingerencji w soft się nie da.
To tak jak logo bios w pc Smile
Niczego by to nie zaoszczędziło.
A poza tym... po co wyłączać boxa? Ja swojego wyłączam jedynie jak się coreelec aktualizuje...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(01-01-2020, 06:21 PM)piotro237 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Co do tego problemu zaobserwowałem że coreelec nie radzi sobie z plikami mkv lub kodowanie tych plików co mam jest porostu nie obsługiwane bo czy ja włączę plik w rozdzielczości HD czy full HD to nic nie zmienia bo tego i tego nie odtwarza.
Co raz częściej kręci mi się bufor i przeszkadza to w oglądaniu tekewizji. Jakieś rady czy to wina teleevidenie
?
(05-01-2020, 05:47 PM)adrt8v napisał(a): czy to wina teleevidenie?

Nie, bo działa idealnie [Obrazek: g045.gif]
REKLAMA:



tylko jak zainstalować na coreelec Netflix ... wg "przepisu" wszystko idzie OK, do momentu instalowania kończącego samego plugina - brak połaczenia z repezytorium Sad
Mecool M8S Pro L - nieużywany, oddam darmo za pomoc na forum/PW Smile
Wg. którego przepisu? Instalacja idzie prawidłowo, plugin też działa świetnie.
Instaluj z repozytorium CastagnaIT By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
jestem juz zagubiony ... Sad
Instalowałem netflix w kodi na Mecool m8s pro L, instalowałem w coreelec - repozytorium nie łączy Sad
Juz nawet pogubiłem się skąd miałem "przepis"
Może jaka dobra duszyczka poprowadzi mnie za rączkę i pomoże zainstalowac Netflix (nie w SD, wystarczy 720p) - albo na oryginalnym FW mecoola w kodi, albo na coreelec ... Sad
Mecool M8S Pro L - nieużywany, oddam darmo za pomoc na forum/PW Smile
Na stronie kodiwpigulce jest aktualny, działający poradnik.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości