Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(18-02-2020, 12:52 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dodam jeszcze, że w tej chwili mam wgrany By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Cytat:(...)this latest release is also compatible with the new M8S PRO PLUS units configured with the S905W chipset, since these are basically just rebranded M8S PRO W boxes.
REKLAMA:



Jeśli CE rusza Ci z karty, a nie chce się zainstalować w pamięci wewnętrznej to jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że pamięć NAND jest niewspierana przez CE i może być to przyczyną.

Chyba musisz zostać przy karcie pamięci.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(18-02-2020, 02:14 PM)mjw napisał(a): Jeśli CE rusza Ci z karty, a nie chce się zainstalować w pamięci wewnętrznej to jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że pamięć NAND jest niewspierana przez CE i może być to przyczyną.

Też tak myślałem ale przecież już miałem wgrany CE na internal.
To jeszcze ciekawiej. Jeśli masz kabel USB <-> USB spróbuj wgrać androida poprzez Amlogic USB Burning Tool i następnie spróbuj installtointernal.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(18-02-2020, 02:22 PM)mjw napisał(a): spróbuj wgrać androida poprzez Amlogic USB Burning Tool i następnie spróbuj installtointernal.

Też o tym myślałem. Z tym, że strasznie trudno jest znaleźć oryginalny ROM do tego boxa. Kiedyś znalazłem go na jakimś tajwańskim serwerze po kilku dniach szukania ale po zmianie kompa gdzieś mi przepadł. Dlatego też teraz wgrałem tego Nexusa.

Uważasz, że to, że CE nie widzi pamięci wewn. może być spowodowane wgraniem "złego" ROMu z ATV?
Ciężko powiedzieć, może coś namieszało w partycjach. Wgrywałeś ten ATV burning toolem?

Tutaj masz stockowy rom do Mecool s905w: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wszystko na własną odpowiedzialność Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



Dzięki. Zobaczymy Smile

Wgrywałem tym ustrojstwem Wink

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Witam. Proszę o pomoc, gdyż nie wyszukałem odpowiedzi. Posiadam boxa Mecool M8S Pro +. Po wgraniu na pendriva i odpalenia już na boxie Coreelec nie wyszukuje on żadnej sieci wifi. Z góry dziękuję za odpowiedź
Jeśli w boxie została użyta karta wifi, która nie jest wspierana przez CE nie będzie ona działać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dziękuję za odpowiedź. A jak można sprawdzić jaka karta została użyta? I przepraszam za moją indolencję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości