Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
W95 Tv box 2gb ram- który dbt będzie odpowiedni. Niestety zawsze startuje mi Android recovery a nie CoreELEC
REKLAMA:



@samael667 gxl_p281_2g.dtb ewentualnie możesz też spróbować gxl_p212_2g.dtb
(20-12-2018, 06:54 PM)DenDy napisał(a): @samael667 gxl_p281_2g.dtb ewentualnie możesz też spróbować gxl_p212_2g.dtb

niestety wciąż Android recovery. Jakiś pomysł?
@samael667 daj trochę więcej informacji. Wgrałeś CE na pendrive czy karte?
Próbujesz odpalić przy pomocy przycisku RESET?
Jeśli tak to spróbuj dostać się do zwykłego androida, zainstaluj "Terminal Emulator" i postępuj zgodnie ze wskazówkami z pierwszego posta.
(21-12-2018, 08:36 AM)DenDy napisał(a): @samael667 daj trochę więcej informacji. Wgrałeś CE na pendrive czy karte?
Próbujesz odpalić przy pomocy przycisku RESET?
Jeśli tak to spróbuj dostać się do zwykłego androida, zainstaluj "Terminal Emulator" i postępuj zgodnie ze wskazówkami z pierwszego posta.

wgrałem CE na pendrive. Na tv box uruchomiłem Terminal Emulator, następnie "reboot update".
Witam,jestem początkujący w kodi i mam problem gdyż świeżo po instalacji Coreelect na pendrive chcę uruchomić Netflix-a , postępując zgodnie z instrukcją instalując wtyczkę netflix pobraną... .zip i po poprawnej instalacji repozytorium wchodzę w zainstaluj z repozytorium i pojawia się błąd . Brak połączenia z repozytorium . W czym tkwi problem ? Czy do tego musi być zainstalowane ENTWare + NetData aby działały te aplikacje ? .
REKLAMA:



@samael667 to ja nie mam pojęcia. Na pewno po wgraniu dtb zmieniasz jego nazwę na dtb.img?

@rysiu1267 do netflixa nie trzeba instalować entware. Sprawdziłem teraz i mi działa bez żadnego problemu. Jesteś pewien, że masz połączenie z internetem na boxie?
Sprawdź na kompie czy Ci działa ta strona: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Połączenie z netem niby jest przez wifi status ''online'' i adres ip prawidłowy. Sprawdzę jeszcze przez lan.
Orientuje się ktoś czy na mecool m8s pro plus działa wifi w CE?
Witam wszystkich i pozdrawiam ze Świętami.
Przeszukałem cały wątek i nie tylko i nic nie znalazłem na temat bluetooth.
Sam posiadam Tanix TX3 Max z wbudowanym bluetooth, który pod oprogramowaniem układowym Alice działa poprawnie. Natomiast pod tzw. dual w LibreELEC już nie. Moduł LibreELEC po prostu nie widzi tego wbudowanego bluetooth.
Identycznie rzecz ma się w przypadku CoreELEC, który odpalam z karty - nie ma nic.
Posiadam też "dongla" bluetooth, więc go podłączyłem... i zaskoczenie - CoreELEC go wykrył, sparował się i połączył z nim. Co prawda pokazuje go jako głośnik, ale pokazuje.
 I to niestety już wszystko, bo Kodi tego nie widzi i nie używa.
Może ktoś, coś pomoże w temacie?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości