Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
To karty WiFi na USB Tongue
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&stan=nowe&offerTypeBuyNow=1

Mam u siebie jedną taką na chipsecie Realtek RTL8188CU i działa bez problemu w CE Smile
REKLAMA:



(29-12-2018, 01:18 PM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&stan=nowe&offerTypeBuyNow=1

Mam u siebie jedną taką na chipsecie Realtek RTL8188CU i działa bez problemu w CE Smile

O widzisz mam takie cuś w domu, bo ojciec z tego korzystał do UPC :Big Grin Teraz wifi działa Big Grin
witam mam pytanie czy jakbym to wgrał w swojego mecoole pro + to netflix by śmigal i jesli tak to w jakiej jakosci ?
U mnie na coreelec działa w 720p
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(29-12-2018, 05:11 PM)Tomek napisał(a): U mnie na coreelec działa w 720p

a jakbym wgrał na androidtv kodi 18 to też pójdzie ? jaka jest roznica miedzy  coreeelec ze szybciej dziala?
Pewnie też zadziała.
Coreelec to istne ferrari w porównaniu do Androida i kodi. Kto raz spróbuje ten nie zrezygnuje.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Witam,
Powiem tak.    . . . Żałuję , że dałem się skusić i zaistalowałem CE....
Specjalnie pod to kupiłem nowy box i szczeże ?? przy LE choćby 8.90 wymięka...  Kupiłem A95X R2 .. wtyczki chodza jak stara k""""a , nie obsługuje 4K!!!! ba nawet wyższej niż 1920x1080 bo pada na pysk.. testowane na 3 boxach...
Jeden plus , że działa CEC i HBO Go i Netflix. Wtyczka Mtvguide to już wogóle z tym nie chce współpracować.
Po wybraniu filmu czy programu wybiera z automatu najniższą rozdzielczść... porażka.

Wracam na LE
Skoro specjalnie pod coreelec kupiłeś nowy box to czemu wybrałeś procek s905w zamiast s905x. Wersja w jest słabsza i mniej rozpracowana niż s905x
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
@JonnyCage że niby CE wymięka przy LE? Jakim cudem jak CE to fork LE który w przeciwieństwie do LE jest zoptymalizowany/nastawiony pod procesory AMLogic.
(29-12-2018, 06:52 PM)Tomek napisał(a): Skoro specjalnie pod coreelec kupiłeś nowy box to czemu wybrałeś procek s905w zamiast s905x. Wersja w jest słabsza i mniej rozpracowana niż s905x

(29-12-2018, 07:19 PM)DenDy napisał(a): @JonnyCage że niby CE wymięka przy LE? Jakim cudem jak CE to fork LE który w przeciwieństwie do LE jest zoptymalizowany/nastawiony pod procesory AMLogic.

AD1. Kupiłem bo niby prekonfigurowane ustawienia DTB ma , miał mieć.... nie działa. Na polecanym DTB nie działąją w pilocie VOL +- ,  a bawić w ustawianie klawiszy mi się nie chce bo podane w linku remote.c też nie gada. Uwierz  mi wiem jak się to robi bo walczę od kąd pojawił sie openelec.

@DenDy Dy tak wymięka bo mam boxy z każdym prockiem 905 i na każdym problem, najpierw z pilotami a potem cała reszta.

@DenDy i najważniejsze  BRAK OBSŁUGI 4K to mój stary MQX pro obsługuje na LE a na CE dupa.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości