Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
1. Coreelec jest zoptymalizowane pod amlogic. Część developerów z libreelec przeszła do coreelec gdy okazało się że w libre będzie tylko podstawowe wsparcie.

2. Tak.
3. S905x jest lepszy. Wersja 905w jest okrojona. 1g spokojnie starczy, ale wiadomo że przy 2 będzie lepiej.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Witam, który plik ściągnąć do minix neo x5 mini,
Żaden - tam jest rockchip RK3066 - nie pójdzie na tym core/libreelec
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(04-01-2019, 04:49 AM)Tomek napisał(a): 3. S905x jest lepszy. Wersja 905w jest okrojona. 1g spokojnie starczy, ale wiadomo że przy 2 będzie lepiej.


Mocno okrojona jest wersja W od X ? Chodzi mi o wydajność samego kodi oraz domyślnego menu z aplikacjami jak netflix,hbo go etc.
Nie mam teraz dokładnego testu - ale to uboższa wersja - naprawdę bym się nie upierał przy niej. Szkoda kasy i tak kupisz potem s905x Wink
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - taką grafę znalazłem... ale tego było ciut więcej...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Cześć
Jest jakaś możliwość odpalenia NordVPN na CoreElec?

(21-12-2018, 12:10 PM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

beelink w95 nie obsługuje CoreElec z pendrive. Z karty pamięci poszło. Dzięki
REKLAMA:



@samael667 Jest wtyczka openvpn manager który obsługuje nordvpn.
Jest szansa żeby to odpalić na ferdku fbox ATV?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
(08-01-2019, 08:41 AM)zm1c4l napisał(a): @samael667 Jest wtyczka openvpn manager który obsługuje nordvpn.

Obsługuje ale o ile pamiętam nie ma zdefiniowanego profilu, trzeba samemu konfigurować "user defined"...
(30-12-2018, 07:51 PM)JonnyCage napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Cytat:Resolution: It is very important that if you plan to watch HDR content that you do not select a 4K resolution here as tempting as it may be [Obrazek: yum.png?v=6], the reason for this is that it will break the HDR auto switching code [Obrazek: cry.png?v=6]. The automatic colour space/depth function requires a change in resolution on Amlogic devices to become active and if you select 4K content whilst your GUI is already running at 4K then this will not happen.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości