Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm a wtyczka Chappa'ai
#1
Witam, czy idzie coś zrobić żeby wtyczka Chappa'ai wykrywała Fanfilm? Wykrywa mi wtyczki typu Placenta czy Incursion ale nie Fanfilm. 
Wiem, że wtyczka repozytorium Blamo przestało działać ale skoro Placenta znajduję i wszystko ładnie działa to Fanfilm też powinno.

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
co to za wtyka? rozwiniesz wątek? zaciekawiłeś mnie
Odpowiedz
#3
Jest to wtyczka w której znajdujesz film tak jak w każdej innej ale możesz sobie najpierw wybrać z jakiej wtyczki ma pobrać źródła np. Incursion czy Exodus. Super opcja jak się ma kilka wtyczek.

Niestety wtyczka nie chce współpracować z Fanfilm nie wiem dlaczego :/.
Odpowiedz
#4
Korzystałem kiedyś z tej wtyczki na innym buildzie i też nie działała mi wtyczka fanfilm nawet gdy ręcznie dopisywalem ją do obsługi. Najpewniej autor wtyczki musiałby coś poprawić by współpracowało z fanfilm. Poza tym wtyczka jest awaryjna i często się sypie także nie wiem czy warto jej używać.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Po ręcznym dopisaniu działa bardzo dobrze z chappai i extended info mod ale tylko pod Kodi 17.6
Odpowiedz
#6
(19-10-2018, 06:40 AM)GalAnonim napisał(a): Po ręcznym dopisaniu działa bardzo dobrze z chappai i extended info mod ale tylko pod Kodi 17.6

Czy mógłbyś napisać co dokładnie zrobiłeś? Bo aktualnie korzystam właśnie z wersji 17.6.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Mam nadzieje, że będziesz wiedział co z tym zrobić bez instrukcji. W paczce jest zmodyfikowany metalliq pod fanfilm, paczka zip i dane.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
W kod nie zaglądałem ale różnicy nie widzę więc wolę stare sprawdzone metalliq z extended info mod
Odpowiedz
#10
Przy okazji korzystania z Chappa'ai oraz tej wtyczki zauważyłem że po dodaniu widgetu z tej wtyczki nie można wejść w informacje o filmie. Nawet jak ustawie w ustawieniach, żeby wyświetlało. Jak dodam kategorię Najpopularniejsze z Fanfilm jako widget to ładnie wyświetla info ale przy widgetcie robionym z Metalliq nie działa ta opcja. Masz pomysł na to?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości