Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi Box S
#11
odświeżę trochę wątek, posiadam Mi Boxa tylko bez S, po aktualizacji oczywiście pojawiło się trochę problemów w tym najgorsze zamulanie, pomaga restart, wyłączam pilotem poprzez naciśnięcie przycisku zasilania, po przytrzymaniu mam tylko opcję restartu
pytanie, czy pomaga przywrócenie do ustawień fabrycznych? czy box wtedy przestaje zamulać?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(24-03-2020, 08:16 PM)swemi01 napisał(a): czy pomaga przywrócenie do ustawień fabrycznych? czy box wtedy przestaje zamulać?

Gdzieś na forum, plącze się temat " Xiaomi Mi Box zamulanie ", czy jakoś tak, niech spróbuje za pośrednictwem okienka "Szukaj" [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#13
Szanowny Panie @Łonogrzmot wyszukiwarka pod hasłem ""Xiaomi Mi Box zamulanie" zwraca jedynie ten wątek Wink
Użyłem oczywiście wyszukiwarki, dawno nie gościłem tutaj na forum i nie jestem na bieżąco z tematami, dlatego tutaj dopytuje, szukając pomocy w moim problemie.
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
Dzięki jeśli chodzi o ten wątek to ja mam MI Boxa bez S w wersji 8.0.0, nie ma nowych aktualizacji i cały czas jest zamulanie
Odpowiedz
#16
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
jak kupowałem mi boxa tak gdzieś 3 lata temu to był najbardziej polecany sprzęt jako ATV, widocznie się to zmieniło Big Grin
Xiaomi mi box s jest dużo lepszy od wersji bez S?, czy coś jeszcze totalnie innego jest lepsze do ATV?
Odpowiedz
#18
(24-03-2020, 09:37 PM)swemi01 napisał(a): jak kupowałem mi boxa tak gdzieś 3 lata temu to był najbardziej polecany sprzęt jako ATV, widocznie się to zmieniło Big Grin
Xiaomi mi box s jest dużo lepszy od wersji bez S?, czy coś jeszcze totalnie innego jest lepsze do ATV?

O ile dobrze pamiętam problemy ze spowolnieniem po wybudzeniu są związane z wifi i powrót do ustawień fabrycznych nie pomaga. Natomiast pomogło u mnie włączenie CEC.
Odpowiedz
#19
@zdzislaw22 jaki masz konfig w cec? Tam chyba są 3 opcje

Ten cec naprowadził mnie na wątek
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Może to pomoże na problemy lagowania.
Odpowiedz
#20
Ta pierwsza opcja od góry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości