Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa platforma telewizyjna od Play
#11
Ja nie niszczę, nie przerabiam, nie usuwam launchera Play ani serial number... Po prostu instaluję apkę przeznaczoną na ATV w postaci darmowego szybkiego i lekkiego launchera, i uruchamiam go zamiast domyślnego. Przynajmniej póki ten dość mocno kuleje. Potencjał mają ale wykonanie (póki co) dość marne. O czym piszę Im na Ich stronie całkiem szczegółowo. 
Czyli jako darmowy beta tester wywiązuje się z tego zadania wzorowo  Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(11-03-2019, 10:00 PM)Danio napisał(a): Ja nie niszczę, nie przerabiam, nie usuwam launchera Play ani serial number... Po prostu instaluję apkę przeznaczoną na ATV w postaci darmowego szybkiego i lekkiego launchera, i uruchamiam go zamiast domyślnego.

Czyli w skrócie modyfikujesz, ich TV BOX-a [Obrazek: a025.gif]

A zaprawdę napisane jest:

Cytat:Nie możesz niszczyć, dokonywać jakichkolwiek zmian, modyfikować


Danio napisał(a):Czyli jako darmowy beta tester wywiązuje się z tego zadania wzorowo

Więc póki co, żyw nadzieję, iż po zwróceniu sprzętu, po kilkunastu dniach nie otrzymasz tzw. faktury korygującej, za pośrednictwem której zostaniesz sowicie "wynagrodzony" za swoje launcherowe eksperymenty ,bo aż się o to prosisz [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#13
W takim razie, niech będzie Twoja racja. 
Mea culpa  Smile

Tak czy inaczej, box wart testowania  Big Grin
Odpowiedz
#14
Myślę że chodzi o modyfikację sprzetową, instalacji apek nie zabraniają...

(11-03-2019, 09:19 PM)Danio napisał(a): ps. W moim egzemplarzu karta WiFi działa wzorowo. Wykręca ponad 70 Mb/s i to przez strop betonowy (router na innej kondygnacji niż Play box).
A YouTube w pełnym 4K ci dziala czy przycina?
Odpowiedz
#15
Hejka. 

To zależy od materialu... W większości przypadków przy materiale 4k jest wszystko OK, lecz zauważyłem, że niektóre materiały nagrane w 60-ciu fps-ach potrafią jednak przyciąć  Confused
Odpowiedz
#16
Czyli wifi jednak daje dupy Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(14-03-2019, 07:45 PM)farben napisał(a): Czyli wifi jednak daje 

Dali, ale "ciała", aby w dzisiejszych realiach zrobić sprzęt z tak wąskim gardłem sieciowym, masakra [Obrazek: o094.gif]
Odpowiedz
#18
@farben   @Danio 


Play napisał(a):PLAY NOW TV update boxa


Ważne info dla wszystkich testerów!

Wypuszczamy dziś i jutro dużą aktualizację aplikacji na naszego TV BOX. Nowa wersja 1.3.15 zainstaluje się automatycznie po włączeniu TV BOX. Informacja o aktualnej wersji oprogramowania jest dostępna w prawym dolnym rogu okna Moje konto.

Poprawiliśmy w niej dużo błędów zgłaszanych przez testerów oraz wprowadziliśmy kilka usprawnień.

Najbardziej zauważalne zmiany to:

– skróciliśmy czas zmiany kanałów

– zlikwidowaliśmy problem znikających Ustawień z menu – teraz są na stałe widoczne w menu

– poprawiliśmy proces wypożyczania dla filmów w prezencie

– dodaliśmy opcje wyboru źródła sygnału dla kanałów z telewizji naziemnej lub kablowej; dzięki temu w sytuacji, gdy dekoder wyszukał ten sam kanał więcej niż raz (np. raz w wersji kodowanej a raz niekodowanej lub z dwóch różnych nadajników) można wybrać lepsze źródło kanału (niekodowane lub to o lepszej jakości); urządzenie zapamięta nasz wybór. Ta poprawka rozwiąże większość zgłaszanych kłopotów z telewizją naziemną lub kablową.

Dodatkowo znacznie poprawiliśmy wydajność aplikacji.
Odpowiedz
#19
Dzięki za info, Kolego @Łonogrzmot
Może z czasem obsługa i płynność tego boxa (dzięki beta Testerom) będzie znośna. 
Uważam, że ta akcja z bezpłatnym dostępem do TV boxa sieci Play i Ich oferty, to strzał w 10-kę. Jeżeli faktycznie będą uważnie słuchać / czytać, uwagi swoich abonentów / testerów, a co za tym idzie umieszczać poprawki w swoim sofcie Play Now, to mają szansę na naprawdę dobry produkt. Oczywiście jeżeli za te 6 m-cy sensownie go wycenią  Wink
Odpowiedz
#20
(15-03-2019, 09:07 AM)Danio napisał(a): mają szansę na naprawdę dobry produkt. Oczywiście jeżeli za te 6 m-cy sensownie go wycenią  Wink

Hmmm to "nie tak " ma wyglądać cennik od 7 miesiąca [Obrazek: a015.gif]

[Obrazek: 8dae98baafa180c6med.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości