Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zwiększyć prędkość na Wifi w Boxie?
#11
Tak czy siak, co by nie "wymyślił", przy tak słabym łączu, szeroko rozumiany komfort użytkowy zamienia się w "katorgę"  [Obrazek: g075.gif]

koper napisał(a):normalnie mam 10MB
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Jak już podłącze kablem to mam pewność, że będzie tak chodzić jak na komputerze?
Odpowiedz
#13
Nie. Bo nikt z nas nie zna twojej pełnej konfiguracji. Przepustowości routera. Przepustowości sieci. Nigdy nie ma gwarancji.

Teraz zauważyłem te 10MB... No będzie ciężko.... Komfort będzie słaby.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Tym bardziej zaleca się łączenie po przez kabel tylko po to by z tych 10 MB uzyskać jak najwięcej (:
Odpowiedz
#15
Masz rację internet biorę stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale kablówkę od multimedii - nie chciałem zmieniać, bo nie chciałem od nowa podłaczać kabli ale teraz chyba muszę 300 MB a 10 MB to jest różnica.
Odpowiedz
#16
Uuu nie wiem czy wiesz ale twoja opcja 10Mb ma chyba różne prędkości zależnie od pory dnia, w godz 8-23 to jest max 5Mb z naciskiem na "do 5Mb". Uciekaj jak najszybciej...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Dodajmy jeszcze że to radiówka czyli straty pakietów wpisane w rachunek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
A ja pisałem już ze w boxach a przynajmniej większości jest h.. nie antena Box trzeba otworzyć i podłączyć mu lepszą antenę

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

5ghz jak jest dobrze zrobione to lata jak kabel Więc proszę zrobić krok do przodu albo uwstecznimy się do kamienia lupanego

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Jak ktoś chce przerobić antenę a nie wie jak to zapraszam na messenger pod słuchawką łatwiej wytłumaczyć Pozdro

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
Na tą chwilę moge co najwyżej podłączyć dodatkowy Router do Boxa możesz Tomek napisać więcej coś jak to się podłącza wystarczy kabel Ethernet? Podłaczam router i nie musze go jakoś konfigurować? Napisz coś więcej?
Odpowiedz
#20
Musisz skonfigurować ten nowy router żeby łączył się z twoją siecią wifi. Nie wiem co tam masz, ale praktycznie każdy, najtańszy nawet, sprzęt ma możliwość podłączenia się do innego wifi. Sprawdź w instrukcji obsługi sprzętu. Na pewno jest to tam opisane.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości