Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zwiększyć prędkość na Wifi w Boxie?
#36
@Markra - ale twoje argumenty są ok - tylko że nie w tym przypadku. Sam rozważałem dorabianie anteny u siebie, ale kabel okazał się prostszymi i solidniejszym rozwiązaniem. Tu musimy wziąć pod uwagę też to, czy koper da radę bawić się lutownicą, rozkręcać boxa itp itd. To co dla mnie i dla ciebie jest łatwe, dla innego usera niekoniecznie jest przystępne.
Poza tym - jak wejdzie nowy dostawca - to niech zamontuje swój sprzęt w lepszej lokalizacji. Na pewno nie będzie tego robił na kablach starego dostawcy, tylko sam będzie robił instalację. A wtedy można pokombinować i zmienić ustawienie sprzętu na korzystniejsze, np. zmniejszające ilość prac koniecznych do połączenia kablem boxa. I zamiast 20m i ciągnięcia kabla pod dywanami i szafkami może wyjść 5 m i jedna dziurka w ścianie.
Niestety - koper się związał z super dostawcą na 2 lata... i tego się ominąć nie da. Chociaż w regulaminie tego dostawcy nie widziałem żadnych zapisów o zerwaniu umowy... Może wizyta u rzecznika praw konsumentów coś by pomogła? Może da się znaleźć jakieś rozwiązanie żeby rozwiązać tę umowę.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak zwiększyć prędkość na Wifi w Boxie? - przez Tomek - 19-07-2019, 06:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości