Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obejrzane w FanFilm
#1
Szanowni,
Zwracam się do Was z prośbą o wskazanie miejsca gdzie wtyczka FanFilm zapisuje informacje o obejrzanych. Jeśli jest to jakiś plik, to proszę o podanie nazwy i lokalizacji, gdzie się można go spodziewać.

Z góry dziękuję
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka nie zapisuje tego nigdzie - stan obejrzenia jest zapisywany przez kodi a nie przez wtyczkę. Plik ten znajduje się w katalogu profilu kodi, w podkatalogu Database i ma nazwę: MyVideosXXX.db (xxx - inne dla różnych wersji kodi)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(28-10-2019, 01:41 PM)Tomek napisał(a): Wtyczka nie zapisuje tego nigdzie - stan obejrzenia jest zapisywany przez kodi a nie przez wtyczkę. Plik ten znajduje się w katalogu profilu kodi, w podkatalogu Database i ma nazwę: MyVideosXXX.db (xxx - inne dla różnych wersji kodi)

A możliwe jest to, by wtyczka pomijała dodatkowe ustawienia Kodi w tej kwestii?
Tak się składa, że mam plik advancedsettings.xml, w którym mam wyłączoną opcję zaznaczania jako obejrzane i wszędzie to działa bardzo dobrze oprócz wtyczki FanFilm, która pomimo mojego ustawienia dalej oznacza jako obejrzane stąd moje zdziwienie i pytanie.
Odpowiedz
#4
A nie masz synchronizacji z trakt włączonej? Jeśli obejrzałeś, to przy synchronizacji z trakt zaznaczy się jako obejrzane.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(28-10-2019, 02:05 PM)Tomek napisał(a): A nie masz synchronizacji z trakt włączonej? Jeśli obejrzałeś, to przy synchronizacji z trakt zaznaczy się jako obejrzane.

Jeśli chodzi o: "Automatyczną synchronizacje biblioteki trakt" w karcie Ogólne, to mam ją wyłączoną.
Odpowiedz
#6
A wtyczkę trakt masz aktywną? Ona też synchronizuje obejrzane pozycję z dodatków.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(28-10-2019, 02:49 PM)Tomek napisał(a): A wtyczkę trakt masz aktywną? Ona też synchronizuje obejrzane pozycję z dodatków.

A gdzie to mogę sprawdzić, gdyż nigdzie jej nie widzę?

PS: Dla ułatwienia korzystam obecnie z trzech wtyczek: YouTube, Phantom oraz FanFilm.
Odpowiedz
#8
W Fanfilm robiłeś autoryzację trakt? Nie chodzi o synchonizację biblioteki, tylko o samą autoryzację trakt - wtedy Fanfilm zaciąga stan obejrzenia z konta trakt.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
(29-10-2019, 06:52 AM)Tomek napisał(a): W Fanfilm robiłeś autoryzację trakt? Nie chodzi o synchonizację biblioteki, tylko o samą autoryzację trakt - wtedy Fanfilm zaciąga stan obejrzenia z konta trakt.

Nie robiłem autoryzacji i nie mam tam konta
Odpowiedz
#10
w kodi to wygląda prawie tak : mam dom (ale kibla nie mam) (nawet mojej własnej publicznej)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości