Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z buforowaniem
#1
Amazon FireTV gen.2
Streaming działa dobrze na aplikacjach wbudowanych w Sticka. Zainstalowałem Kodi 18.5 bo brak było dostępu do HBO go. Wszystko poszło całkiem dobrze. 
Tyle, ze tu zaczął się problem. Dodatek pociągnięty z kodiwpigulce. Zalogowanie itd wszystko ok. Ale oglądanie czegokolwiek to raczej odpada bo za najdalej co 90sekund buforuje. Zainstalowane Ez Maintance ustawiłem zalecany bufor (choć testowałem tez z dwa razy większym) ale bez efektów dokładnie to samo. Dziwne bo w tym samym czasie streaming w aplikacjach wbudowanych (AppleTv, PrimeVideo, Netflix czy youTube) działa bez zająknięcia. I już nie wiem co można by jeszcze spróbować.
W tym samym czasie Streaming na HBo go ale puszczony na Chromecasta tez idzie bez problemu. Dodatkowo po instalacji wtyczki do oglądania TVP vod dokładnie to samo z Kodi tez tnie w trakcie streamingu.
Może ktoś pomoże jestem w tym totalnie nowy. I może czegoś nie doczytałem bo w cuda nie wierze...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Buffer mode ustawiłeś na 1?? Sprawdź prędkość neta we wtyczce ez.
Odpowiedz
#3
(29-01-2020, 08:55 PM)ScatMan91 napisał(a): Buffer mode ustawiłeś na 1?? Sprawdź prędkość neta we wtyczce ez.

Albo nie wiedzę albo nie wiem gdzie to jest (albo jedno i drugie). Moglybys mnie nakierować gdzie to jest?

Co do prędkości neta to wiem, ze daleko mu czegoście dobrego ale dlaczego w takim razie aplikacje wbudowane w FireTV daj radę streamowania bez ciągłego przerywania.
Odpowiedz
#4
Sprawdź plik advancedsettings.xml w folderze Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/. Edytuj ten plik edytorem tekstu i sprawdź czy masz buffer mode ustawiony na 1.
Odpowiedz
#5
Wtyczka HBO podobnie jak netflix nie obsługuje buforowania w kodi - modyfikowane pliku advancedsettings.xml nic nie da.
Odpowiedz
#6
(29-01-2020, 09:24 PM)jon1022 napisał(a): Wtyczka HBO podobnie jak netflix nie obsługuje buforowania w kodi - modyfikowane pliku advancedsettings.xml nic nie da.

To da się coś z tym zrobić?

Edit: TVP przestala skakac po zmianie (Areas Wizard). An HBO Go natal...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No na ten moment nie zwiększysz bufora w kodi dla Hbo go ani netflixa... być może kiedyś autor wtyczki  input stream adaptive
doda taką opcję.

A próbowałeś uruchomić którąś wersję apki na android tv?


Tak po szybkim googlowaniu znalazłem wątek na jakimś forum podobno wersja : "HBO GO Android TV 25.0.1.342" działa na amazon fire tv stick.

Sprawdź może akurat zadziała Smile
Odpowiedz
#8
Tak aplikacja zadziała. Znaczy się zainstalowałem ale po starcie dostaje Not im Service Area. I pokazuje, ze tylko z dostępne jest w USA i na ich terytoriach. Niestety.
Natomiast wersja eu.hbogo.android583.apk niby uruchamia się ale wywala komunikat o unsupported Device i rozjeżdża się ekran... wiec chyba tylko Kodi zostaje.
Odpowiedz
#9
No to lipa Sad 
Przesadzają z tymi blokadami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości