Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczkami do napisów
#1
Witam

Mam problem z napisami w filmach mam zainstalowane 3 wtyczki do napisów napiprojekt,napiprojekt katalog i 3cia open subtitles. Mimo 3 wtyczek słabo wyszukuje napisy i je dopasowuje np dziś próba Primal 2019 i napisy nie pasują do filmu. Castle Falls 2 brak itp Co jeszcze dodać żeby to poprawic.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Napiprojekt.pl wyszukuje napisy do Primal i są one oznaczone jako SYNC i działają, natomiast filmu Castle Falls 2 nie potrafie znaleźć, jest "jedynka" ale to chyba nie to..
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Jeśli masz na myśli Castle Falls z 2021 o polskim tytule 90 minut do śmierci, to stety/niestety jest wersja z lektorem, a napisy są tylko z translatora dlatego jest z nimi problem. I nie sadze aby się pojawiły jakoś niebawem zrobione przez którąś grupę, bo a)jest lektor, b)ktoś niecierpliwy wstawił z translatora a jak można zauważyć,to działa demotywująco na grupy tłumaczy. A Primal bez problemu i o ile sprawdziłem nie ma problemu z synchro (a i tak w razie czego można to korygowac już bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kodi.[Obrazek: TsOgPv6l.png][Obrazek: XTqmNJJl.png][Obrazek: kFRoCRpl.jpg]
Odpowiedz
#4
(29-12-2021, 11:16 AM)szopns napisał(a): Jeśli masz na myśli Castle Falls z 2021 o polskim tytule 90 minut do śmierci, to stety/niestety jest wersja z lektorem, a napisy są tylko z translatora dlatego jest z nimi problem. I nie sadze aby się pojawiły jakoś niebawem  zrobione przez którąś grupę, bo a)jest lektor, b)ktoś niecierpliwy wstawił z translatora a jak można zauważyć,to działa demotywująco na grupy tłumaczy. A Primal bez problemu i o ile sprawdziłem nie ma problemu z synchro (a i tak w razie czego można to korygowac już bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kodi.[Obrazek: TsOgPv6l.png][Obrazek: XTqmNJJl.png][Obrazek: kFRoCRpl.jpg]

Witam wiesz może jak dodać wtyczki z napisami do kodi 19.3 android z nowym bulid mam tam tylko jedną wtyczkę a4kSubtiles która już była ale napisy tylko angielskie wyszukuje
Odpowiedz
#5
(22-01-2022, 08:52 PM)irys napisał(a):
(29-12-2021, 11:16 AM)szopns napisał(a): Jeśli masz na myśli Castle Falls z 2021 o polskim tytule 90 minut do śmierci, to stety/niestety jest wersja z lektorem, a napisy są tylko z translatora dlatego jest z nimi problem. I nie sadze aby się pojawiły jakoś niebawem  zrobione przez którąś grupę, bo a)jest lektor, b)ktoś niecierpliwy wstawił z translatora a jak można zauważyć,to działa demotywująco na grupy tłumaczy. A Primal bez problemu i o ile sprawdziłem nie ma problemu z synchro (a i tak w razie czego można to korygowac już bezpośrednio z poziomu odtwarzacza kodi.[Obrazek: TsOgPv6l.png][Obrazek: XTqmNJJl.png][Obrazek: kFRoCRpl.jpg]

Witam wiesz może jak dodać wtyczki z napisami do kodi 19.3 android z nowym bulid mam tam tylko jedną wtyczkę a4kSubtiles która już była ale napisy tylko angielskie wyszukuje
W ustawieniach należy ustawić tak i wtedy będzie wyszukiwać napisy pl. Bez tego żadna wtyczka nie pokażę napisów pl[Obrazek: EUAqGJFl.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości