Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
(21-01-2024, 08:30 AM)Iptv-owiec napisał(a): Niestety epg nowych kanałów się nie ładuje. Pod którym adresem ovh najlepiej wgrać? Mam OTT Navigator. Może kwestią innego nazewnictwa - poniżej zrzut.

[Obrazek: cLQlrggl.jpg]
patrzac  na  twoje  foto    to  plusx    i   coś   dziwnie   OTT  Navigator    wstawia nazwy  , ponieważ masz nazwę  kanału   i  obok  jest   grupa  w  jakiej  na liscie  są   przypisane  te  kanały  .przyklad  TVN w Domu   [Popularny]   i  te  Popularny  to  nazwa grupy    która nie jest    oryginalnie  w nazwie     tvg-id="tvn w Domu" tvg-name="tvn w Domu"   i  pewnie  dlatego    nie  przydziela ci epg    ...a  poza tym  u mnie   w  epg  pl/xml   mi  sie  jeszcze nie  pojawiły  te  kanały
Odpowiedz
REKLAMA:



To TVN jest napisany małymi literami "tvn"? Rany boskie dajcie tą listę nazw. [Popularny] to jest grupa przypisany do listy.m3u i tak wyświetla w OTT Navigator
Odpowiedz
Rozumiem, ale we wszystkich innych kanałach o podobnym zapisie epg działa poprawnie. A czy możesz dodać te nazwy które wysłałem i sprawdzimy czy to działa? Poniżej zrzut po usunięciu nazw kategorii czyli już właściwe nazwy kanałów.

TVN Kultowe Seriale
TVN Moto
TVN w Domu
TVN Życie Jak w Bajce

[Obrazek: 13B2X4Al.jpg]
Odpowiedz
Puściłem nowe grabowanie z dodanymi nazwani. Za 4 godz będzie do sprawdzenia i przetestowania, ale już wiem że TVN się nie popisał. Są przesunięcia czasowe na niektórych kanałach od 10 min do nawet 2 godz.
Odpowiedz
Dodając ręcznie nie ma "tragedii"...screeny oczywiście czasowo wcześniej, ale aktualnie EPG pokrywa się z nadawanymi programami.


[Obrazek: RSKVBSm.jpg]

[Obrazek: PplKLCa.jpg]
Odpowiedz
@Łonogrzmot sprawdź na TVN Moto Online Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-01-2024, 01:00 PM)sky02 napisał(a): sprawdź na TVN Moto Online Wink

Fakt, jak byk kilkanaście minut.
Odpowiedz
Już jest można testować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
1
Odpowiedz
Viaplay Xtra skonczył nadawanie , więc mozna usunąc go z epg
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości