Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg mały problem
#11
Kopiuj-wklej nie działa?
Kopiujesz w edytorze, wklejasz w pastebin
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
To może szybciej będzie jak podasz od kogo masz tą listę.
Odpowiedz
#13
@cvxcvx z tej domeny ma: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.? więc pewnie jakiś chińczyk.

Znalazłem coś takiego: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
tak, chinczyk ale naprawdę bardzo ładnie śmiga i dlatego chciałbym ogarnąć te epg bo trafiłem pierwszy raz na działajacą listeWink
Odpowiedz
#15
ten server to to samo co livegopanel dawno znany, jest pełno maców w zbiorówce w temacie NIXS_GFX, mozna by epg zrobić, bo sie serwer ladnie skanuje, przyjrze sie jutro jak z godzinka bedzie wolnego to sie dopasuje
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#16
(23-09-2020, 07:48 PM)nixs napisał(a): ten server to to samo co livegopanel dawno znany, jest pełno maców w zbiorówce w temacie NIXS_GFX, mozna by epg zrobić, bo sie serwer ladnie skanuje, przyjrze sie jutro jak z godzinka bedzie wolnego to sie dopasuje
OK, DZIĘKUJEWink
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Zrobione poprawki do Chińczyka. Jutro po 9 powinny być widoczne. Dzięki @mjw i @cvxcvx
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#18
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Real Url: premium-streamplay.club:8080 Status: Active Created: 2020-09-11 03:35:13 Expires: 2020-10-11 03:35:13 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1 Formats: "m3u8","ts","rtmp"

to to samo

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
#19
(23-09-2020, 09:33 PM)sky02 napisał(a): Zrobione poprawki do Chińczyka. Jutro po 9 powinny być widoczne. Dzięki @mjw  . Brak VIP PL: nie mam listy.
Pozdrawiam Wink
widoczne? gdzie?Wink
Odpowiedz
#20
W epg. Odśwież to zobaczysz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości