Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
#71
cześć udało się wbić do grona Tele
mam aplikacje TiviMate Premium
czy ja dobrze rozumiem ze do profilowego skonfigurowania TiviMate potrzebuje tylko linku Online autodetect i listy epg wymienianej tutaj kilka razy wczesniej?
cos takiego jak Playlist access key lub PIN code nie sa mi potrzebne tak? te infomracje byly by mi potrzebne do oryginalnej aplikacji tele na TV?
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(06-01-2022, 07:25 PM)tomahawk5000 napisał(a): czy ja dobrze rozumiem

Dobrze
Odpowiedz
#73
@tomahawk5000 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. te inne dane są potrzebne do jego "dedykowanej" aplikacji.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#74
Może ktoś posiadający wykupiony dostęp napisze jakie programy TV zawiera czeski i słowacki pakiet? Próbowałem się tego dowiedzieć zanim im zapłacę ale jest głucho. Bez odpowiedzi.
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
#75
(08-01-2022, 03:04 PM)Sinel napisał(a): Może ktoś posiadający wykupiony dostęp napisze jakie programy TV zawiera czeski i słowacki pakiet? Próbowałem się tego dowiedzieć zanim im zapłacę ale jest głucho. Bez odpowiedzi.
Daj jakieś namiary to ci wyśle nie wiem czy to dobry pomysł żebym lądował taka listę tu

Podziękowali: Sinel
Odpowiedz
#76
Dziękuję za pomoc i szukam dalej Smile
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Cześć
Czy ten adres
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Musi być nakierowany na PL? Nie da się go zrobić tak żeby był jeden na wszystkie? Zakładam że gdyby tak na końcu dać US czy UK to by byli kanały USA i z Wielkiej Brytanii?
Odpowiedz
#78
Odpowiedz
#79
(11-01-2022, 07:49 AM)jon1022 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Musi być nakierowany na PL? Nie da się go zrobić tak żeby był jeden na wszystkie? Zakładam że gdyby tak na końcu dać US czy UK to by byli kanały USA i z Wielkiej Brytanii?
Pewnie tak, o ile zrobisz EPG na te kraje tak samo dopisanie literek to stanowczo za mało Big GrinAha he he ok
No widzisz mnie wiedziałem
W sumie to gość z Tele jak prosiłem o adres EPG
To wysłał mi ten adres ale bez końcówki pl.xml pewnie założył że będę wiedział co z tym zrobić
Odpowiedz
#80
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości