Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot zdechlo
#71
O widzicie... Nie miałem czasu sprawdzić, więc sądziłem że prosta podmianka zadziała. A jednak wymagana była konkretniejsza podpowiedź.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
Z ciekawości sprawdziłam na Androidzie Oreo i Kodi 18.9. I taka sama sytuacja jak u @coni  więc muszą być jeszcze inne czynniki gwarantujące sukces, niestety jeszcze nie wiem jakie.

Edit:
Test na szybko. Skasowałam w Androidzie katalog .kodi i przeniosłam go z Linuksa. Najnowsza wtyczka WP Pilot działa na Androidzie przy takim obejściu.

Edit2:
Myk z sessionid działa tylko o ile w Kodi nie było czyszczone cache. Na świeżej instalacji błąd logowania. To wyjaśnia, czemu u niektórych jest problem.

Odpowiedz
#73
(17-11-2020, 03:59 PM)Zuzia napisał(a):
(17-11-2020, 03:33 PM)depesz74 napisał(a): Ja to zrobiłem tak:
sessionid = params.get(‚sessionid’, 1)

Można tak zapisać, ale to musi mieć dokładnie format:
sessionid = params.get('sessionid', '1')

Zapomniałam napisać, że mam desktop, Linuksa Debian, Kodi 18.9. Zrobiłam sobie listę m3u z przewodnikiem i wszystko działa elegancko.
off-topic:
Debian Linux, szacun, od tego distro zaczynałem Smile
Odpowiedz
#74
Tomek napisał(a):O widzicie... Nie miałem czasu sprawdzić, więc sądziłem że prosta podmianka zadziała. A jednak wymagana była konkretniejsza podpowiedź.

Obydwie wersje są poprawne i dają ten sam rezultat:
sessionid = params.get('sessionid', '1')
oraz
sessionid = 1

O ile ktoś korzystał z WP Pilot w Kodi przed wprowadzeniem obostrzeń logowania.

Odpowiedz
#75
Dziekuje za Wasze wsparcie ale u mnie dalej nie dziala!

Uwazam ten string: sessionid = params.get('sessionid', '1') za poprawny.

Ale nie wiem, dlaczego wlasnie u mnie wtyczka z nim nie dziala.
Napewno musi byc jeszcze jakis inne przyczyny.

Ponizej dane o moim urzadzeniu:

Fire OS 7: Based on By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (Pie, API level 28)
Media center: Kodi 18.9
Lcation: Niemcy

Moze ma ktos jeszcze jakas idee!
Odpowiedz
#76
@coni,  skoro nie działa musisz zgodnie z wcześniejszymi poradami cofnąć wersję wtyczki i bawić się z netviapisessid.

Ciekawostka, na Androidzie oglądałam telewizję ze dwa tygodnie temu i myk z sessionid też nie zadziałał, dopiero po przeniesieniu konfiguracji (katalogu .kodi) z desktopa zaskoczyło. Z tym, że na desktopie codziennie włączałam WP Pilot, bo słuchałam sobie kanałów muzycznych.

Reasumując, jeśli nie działa od razu i nie macie na innym urządzeniu działającej konfiguracji to jesteście w gorszej sytuacji.

Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Dzieki za informacje.
Mam zarowno pare urzadzen jak rowniez sporo Kodi Backup-ow.
Jak na razie to po wielu probach i testach wtyczka u mnie nadal nie dziala.

W przeciwnym razie zaczekam na nowa wersje.
Odpowiedz
#78
Można przenieść konfigurację, ale ma to sens, jeśli "dawca" aktualnie odbiera telewizję WP Pilot w Kodi. Na ten moment przeniosłam konfigurację Kodi z desktopa z Debianem na Androida i drugi komputer też z Linuksem. Na wszystkich mogę oglądać za pomocą najnowszej wtyczki.

Odpowiedz
#79
sessionid = 1 zadziała tylko wtedy jesli wtyczka ma juz zapisane ciasteczka w kodim. Na linuxie plik znajduje sie w ~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.video.pilot.wp/cache.db
Mozna otworzyc dowolnym programem do czytania SQLite

Oszukujemy wtyczke ze nie trzeba sie logowac. Jesli nie ma zapisanych ciasteczek, wtyczka nie dziala.
Odpowiedz
#80
(16-11-2020, 07:55 PM)Zuzia napisał(a): Wtyczkę mam w wersji 0.1.3, jedyne co zrobiłam to w  .kodi/addons/plugin.video.pilot.wp/addon.py zamieniłam sessionid = params.get(‚sessionid’, ”) na sessionid = 1 i teraz kanały działają. Tylko w rozdzielczości 640x360. Może ma znaczenie, że wcześniej miałam wykupiony pakiet.
Jak edytować ten plik, jeżeli mam Kodi zainstalowane na Xboksie One?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości