Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HW, co warto kupić na początku 2021 :)
#11
W cenie 150 jak taką dostaniesz to bierz. Bez faktury, allegro zdecydowanie za drogo bo z Chin ostatnio był za 143 zł.
Pilot MX3-L polecam. Bez sterowania głosem, ale "po co to komu potrzebne".
Mam x96 max plus, a na nim dual boot android i coreelec. Oba systemy działają sprawnie, na pewno kodi na coreelec działa zdecydowanie szybciej niż na androidzie, ale tu również nie ma jakiejś tragedii. Youtube działa, chodzi płynnie, oczywiście warto od razu zainstalować inne wersje niż fabryczna, np. Smarttube next.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(17-12-2020, 03:48 PM)adrt8v napisał(a): W cenie 150 jak taką dostaniesz to bierz. Bez faktury, allegro zdecydowanie za drogo bo z Chin ostatnio był za 143 zł.
Pilot MX3-L polecam. Bez sterowania głosem, ale "po co to komu potrzebne".
Mam x96 max plus, a na nim dual boot android i coreelec. Oba systemy działają sprawnie, na pewno kodi na coreelec działa zdecydowanie szybciej niż na androidzie, ale tu również nie ma jakiejś tragedii. Youtube działa, chodzi płynnie, oczywiście warto od razu zainstalować inne wersje niż fabryczna, np. Smarttube next.
Dziękuję za opinie.

Jeszcze kilka pytań:
- dual boot obu z pamięci wbudowanej czy coreelec z karty?
- jak z grzaniem się sprzętu, czy u siebie też to zauważyłeś?
- dopłacił byś do s922x?

Używałem dziś trochę na xiaomi mi box s tego głosowego pilota i fajnie to się sprawdza. Działa dość trafnie.
Co do pilota to mam uniwersalny i pewnie pod niego podepnę sprzęt więc stąd pytanie czy warto w ten z mikrofonem pójść. Domyślam się, że jak mikrofon to od razu po BT musi chodzić, a to mi akurat koliduje z innym osprzętem.
Odpowiedz
#13
(17-12-2020, 04:44 PM)azizi napisał(a):
(17-12-2020, 03:48 PM)adrt8v napisał(a): W cenie 150 jak taką dostaniesz to bierz. Bez faktury, allegro zdecydowanie za drogo bo z Chin ostatnio był za 143 zł.
Pilot MX3-L polecam. Bez sterowania głosem, ale "po co to komu potrzebne".
Mam x96 max plus, a na nim dual boot android i coreelec. Oba systemy działają sprawnie, na pewno kodi na coreelec działa zdecydowanie szybciej niż na androidzie, ale tu również nie ma jakiejś tragedii. Youtube działa, chodzi płynnie, oczywiście warto od razu zainstalować inne wersje niż fabryczna, np. Smarttube next.
Dziękuję za opinie.

Jeszcze kilka pytań:
- dual boot obu z pamięci wbudowanej czy coreelec z karty?
- jak z grzaniem się sprzętu, czy u siebie też to zauważyłeś?
- dopłacił byś do s922x?

Oba w pamięci wbudowanej. 
Nie zwracam uwagi na grzanie, działa, nie wnikam, wyłączam na koniec dnia przeważnie box. 
Nie dopłacałbym. U mnie sytuacja inna, bo ja miałem sprawny box na coreelec, nowy kupiłem tylko dlatego, że jest śmiesznie tani a dobry, przed podwyżkami na przyszły rok.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#14
(17-12-2020, 11:31 PM)adrt8v napisał(a):
(17-12-2020, 04:44 PM)azizi napisał(a):
(17-12-2020, 03:48 PM)adrt8v napisał(a): W cenie 150 jak taką dostaniesz to bierz. Bez faktury, allegro zdecydowanie za drogo bo z Chin ostatnio był za 143 zł.
Pilot MX3-L polecam. Bez sterowania głosem, ale "po co to komu potrzebne".
Mam x96 max plus, a na nim dual boot android i coreelec. Oba systemy działają sprawnie, na pewno kodi na coreelec działa zdecydowanie szybciej niż na androidzie, ale tu również nie ma jakiejś tragedii. Youtube działa, chodzi płynnie, oczywiście warto od razu zainstalować inne wersje niż fabryczna, np. Smarttube next.
Dziękuję za opinie.

Jeszcze kilka pytań:
- dual boot obu z pamięci wbudowanej czy coreelec z karty?
- jak z grzaniem się sprzętu, czy u siebie też to zauważyłeś?
- dopłacił byś do s922x?

Oba w pamięci wbudowanej. 
Nie zwracam uwagi na grzanie, działa, nie wnikam, wyłączam na koniec dnia przeważnie box. 
Nie dopłacałbym. U mnie sytuacja inna, bo ja miałem sprawny box na coreelec, nowy kupiłem tylko dlatego, że jest śmiesznie tani a dobry, przed podwyżkami na przyszły rok.
Jak działa dobrze to najważniejsze Smile

Czy jak masz CoreElec to działa Ci bluetooth?

Wyświetlacz działa pod CoreElec?
Odpowiedz
#15
Tak. Przykład - pilot na bluetooth.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#16
(18-12-2020, 07:07 AM)adrt8v napisał(a): Tak. Przykład - pilot na bluetooth.
Dzięki. Kupione.
Może do gwiazdki w paczkomat wrzucą Smile

Po dochodowym i vat wychodzi 144zł no i rok gwarancji.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(18-12-2020, 07:07 AM)adrt8v napisał(a): Tak. Przykład - pilot na bluetooth.
Jeszcze pytanko o dual boot. Jak przy uruchamianiu box'a się wybiera się system do uruchomienia?
Można ustawić np jeden główny z opóźnieniem czasowym lub też pilotem z listy się przełączyć? 

X96 max + już do mnie dotarł. Na razie na androdzie wszystko ustawiłem. Chodzi to lepiej niż mi box s. Zaraz sobie z karty CE przygotuje bo jednak pod androidem wczytywanie biblioteki Kodi jest zauważalne wolniejsze. Mimo wszystko apki androidowe to duży plus.
Odpowiedz
#18
Póki karta z systemem CE jest w boxie to będzie startował CE jako pierwszy. Z menu CE możesz uruchomić Androida. Nie ma możliwości ustawienia lub wybrania, który ma się uruchomić pierwszy.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Ok ale karta misi być nawet gdy CE jest na pamięci wewnętrznej?

Android uruchamiany z CE chodzi podobnie jak ten standardowy?

Jak z aktualizacjami CE w przypadku takiego dual boota?
Odpowiedz
#20
1. Jak będziesz instalować do pamięci wewnętrznej w dual boot to karty potem nie potrzeba.
2. Nie bardzo rozumiem? Android jest po prostu uruchamiany z CE bo się nie da inaczej, a sama obecność CE nie wpływa w żaden sposób na działanie androida.
3. Przyjdzie aktualizacja, jak potwierdzisz, to po zwyczajnym resecie system się powinien zaktualizować i odpalić tak jak dotychczas. Android wtedy śpi.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości