Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z FanFilm - brak źródeł
#61
(12-02-2021, 06:11 PM)DarDo napisał(a): Dzięki za wszystkie informacje. 10gb normalnie też by mi wystarczyło. Ale wiecie cieszyłem się jak głupi do sera, że w końcu obejrzę stare zaległe filmy, których nigdzie nie mogłem znaleźć i poszło. Jeszcze raz dziękuję.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
10 gb na dzień, ale jak nie wykorzystasz kumuluje się do max 30 gb. Dodatkow kliknięty film ważny jest 24 h. (Ale nie każdy) Możesz zalogować się na tb7.pl i ściągnąć na dysk
REKLAMA:



#62
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady. Jestem pewnie kolejnym użytkownikiem tb7, który po waszych radach i poleceniach tego serwisu myśli- czemu ja was wcześniej nie posłuchałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
#63
[Obrazek: rNFCFzVl.jpg]
#64
(13-02-2021, 11:38 AM)DarDo napisał(a): Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady. Jestem pewnie kolejnym użytkownikiem tb7, który po waszych radach i poleceniach tego serwisu myśli- czemu ja was wcześniej nie posłuchałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ale nasz rady są jak najbardziej za korzystaniem z tego serwisu, przy czym informujemy zawsze jak jest z limitem
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#65
Witam mam pytanko na temat FanFilm, padł mi telewizor z androidem i przesiadłem się na LG i dokupiłem chromecast 4.0.Zainstalowałem Kodi wersja 18.9, również zainstalowałem wtyczkę FanFilm i problem polega na tym ze nieważne czy wyszukuje seriale czy filmy cały czas mam brak dostępnych źródeł nie działa dosłownie nic nawet mam dodane konto tb7 i tez nic nie wyszukuje. Macie może jakiś pomysł co moze być przyczyna dziękuje z góry za podpowiedzi.
#66
Logi logi logi - bez tego nic nie powiemy -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Konto dodałeś ale czy uaktywniłeś źródło tb7?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



#67
(13-08-2021, 02:10 PM)zaba24 napisał(a): Witam mam pytanko na temat FanFilm, padł mi telewizor z androidem i przesiadłem się na LG i dokupiłem chromecast 4.0.Zainstalowałem Kodi wersja 18.9, również zainstalowałem wtyczkę FanFilm i problem polega na tym ze nieważne czy wyszukuje seriale czy filmy cały czas mam brak dostępnych źródeł nie działa dosłownie nic nawet mam dodane konto tb7 i tez nic nie wyszukuje. Macie może jakiś pomysł co moze być przyczyna dziękuje z góry za podpowiedzi.

Też miałem ten problem na Kodi 19.1 , rozwiązanie jest jedno- dać sobie spokój z tym czymś.Opłacenie tb.7 pozwala na dzienny limit 10 GB  to nieporozumienie- taki pakiet pozwala co najwyżej obejrzeć jeden odcinek serialu w dobrej jakości a gdzie tu mowa o jakimś nowszym filmie w 4k HDR , trzeba by było kumulować limit z 3 dni by go obejrzeć a i tak nie wiadomo czy się uda....Naprawdę nie warto tracić na to czasu , nerwów i pieniędzy , bo bez wykupienia tb.7 czy xt.7 ta wtyczka jest właściwie nieużywalna.
Rozwiązanie jest jest jedno- konto Real Debrid lub All Debrid wtyczka obsługująca te konta a najlepiej 2,3 alternatywne (jest ich masa) i bezstresowe oglądanie do woli,jedynym limitem jest wtedy prędkość twojego łącza.
#68
Darmowych źródeł nie ważne czy PL czy ENG jest tyle co nic - nie te czasy.

A filmy z lektorem poprzez real-debrid to przecież żaden problem - wystarczy że ktoś zacznie robić wrzutki na ogólnie używanych hostingach typu : Uploaded,rapodgator itp
Ale na to się nie zanosi u nas w PL modzie guano typu "oxycloud.com" Big Grin

tak że nie ma co narzekać na tb7/xc7 dobrze że choć tyle jest....
#69
Prześlę logi później jak wszystko ogarnę. Sprawdziłem i zainstalowałem kodi na telefonie i tu wszystko działa i fanfilm jak i tb7 dodam że wszystko śmiga po WiFi na tym samym łączu

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka
#70
@somer limit dzienny na tb7 to 30gb odnawialne co 24h o 10gb. To wystarczy na 1-2 filmy dziennie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości