Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z FanFilm - brak źródeł
#71
(14-08-2021, 10:34 AM)jon1022 napisał(a): A filmy z lektorem poprzez real-debrid to przecież żaden problem ............................................................

tak że nie ma co narzekać na tb7/xc7 dobrze że choć tyle jest....

Scieżke dzwiękową uważam za integralną część filmu nie uznaję więc wersji w których "gaduła" zagłusza dialogi aktorów.Prócz animacji w których dubbing sam w sobie jest gra aktorską ,by ocenić film trzeba go obejrzeć w wersji oryginalnej.Ogladanie wersji z lektorem to trochę tak jak bysmy ogladali przedstawienie teatralne,które przerobiono na pantomimę z dodatkowo czytanymi przez suflera dialogami... Big Grin

Natomiast co do tb7/xc7 - w porównaniu do podobnych usług świadczonych przez zagraniczne portale ich oferta delikatnie mówiąc nie jest zbyt korzystna...

(14-08-2021, 12:21 PM)Tomek napisał(a): @somer limit dzienny na tb7 to 30gb odnawialne co 24h o 10gb. To wystarczy na 1-2 filmy dziennie
 Nie- limit dzienny to 10gb ,który można skumulować z trzech dni do 30 gb-to znaczna różnica.
Nie możesz więc obejrzeć 1-2 filmów dziennie bo po pierwsze nie wystaczy Ci limitu dziennego ,po drugie wykorzystując dzienny limit nie uda Ci się go skumulować tak by móc 1-2 filmy oglądać co 3 dni..... 

Oczywiście jeżeli komuś nie zależy na jakości (co się wiąże z wagą pliku) a w dodatku ma problemy z czytaniem bądż rozumieniem czytanego tekstu i w grę wchodzą jedynie wersje z polska ścieżką dżwiekową to może to być dla niego dobrym rozwiązaniem.
REKLAMA:



#72
Bez problemu oglądam film który ma 15GB a chwilę później film który ma 5GB (jakaś bajka dla dzieci) - czyli zużywam 20 GB z 30 - na drugi dzień mam + 10 - a więc mam 20GB - czyli znowu mogę jeden film 15 GB - zostaje 5 - i po 1 dniu mam 15 a za 2 już 25 - i bez problemu tak robię od 2 lat... I co 1-2 dni oglądam 2-3 filmy... - Większość w 1080p + dźwięk 5.1
Owszem - jak ktoś chce zrobić maraton gwiezdnych wojen to tu tb7 nie da rady. Ale niestety - w realiach polskich nie ma nic lepszego - poza torrentami.

Ale żeby nie było. Wspominam czasy kiedy było realdebrid + openload + alltube w fanfilm. Wtedy to śmigało aż miło.
Do czasu aż Polscy uploaderzy nie zaczną korzystać z hostingow z których korzysta realdebrid i inne to jedyną alternatywą dla źródeł w języku pl jest tb7. I wierz mi, nie każdy ma możliwość nauki języka obcego.l, nie każdemu zdrowie pozwala na czytanie napisów. Są schorzenia z grupy autyzmu czy zaburzeń słuchu które to uniemożliwiają, mimo najszczerszych chęci.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#73
(15-08-2021, 07:33 AM)Tomek napisał(a): Bez problemu oglądam film który ma 15GB a chwilę później film który ma 5GB (jakaś bajka dla dzieci) - czyli zużywam 20 GB z 30 - na drugi dzień mam + 10 - a więc mam 20GB - 


Pomijając już fakt ,że strona tb7 podaje dokładnie taką informację :  Pobieraj z Rapidu, Wrzucajpliki i innych 

 10GB/24H + kumulacja do 30GB

Czyli jak ja to rozumiem - 10gb limitu dziennie możliwe do skumulowania do 30gb w przypadku niewykorzystania.Chyba ,że te 10gb/24h oznacza cos całkowicie innego....

To podane przez Ciebie wyliczenia coś mi nie pasują matematycznie-jeżeli masz limit dzienny 30gb i wykorzystasz z niego 20 gb to na drugi dzień masz +10gb do 30 gb czyli 40gb.
Jak Ci to wyszło ,że nie wykorzystując całego dziennego limitu i przenosząc jego cześć na dzień następny masz w kolejnym dniu wraz z zaoszczędzoną ilością mniej niż dnia poprzedniego ?! (dziś 30gb jutro 20gb).

Ps. Tak rozumiem,że są szczególne przypadki chorobowe uniemożliwiające czytanie ,sądzę jednak że to wyjątki może na poziomie promili.

#74
Dzień pierwszy:
30 - 15 (władca pierścieni) - 5 (bajka) = 10 Gb zostaje
Dzień Drugi:
10 (z wczoraj) + 10 z dzisiaj = 20 Gb - 15 (władca pierścieni 2) = 5 Gb (1 film)
Dzień trzeci:
5 (z wczoraj) + 10 z dzisiaj = 15 Gb - 5 (bajka) = 10 Gb
Dzień czwarty
Nic nie oglądam:
10Gb (z wczoraj) + 10 = 20 Gb
Dzień piąty:
20 (z wczoraj) + 10 z dzisiaj = 30 Gb - - 15 (władca pierścieni 3) - 5 (bajka) = 10 Gb zostaje

W 5 dni obejrzałem 3 filmy po 15Gb i 2 bajki po 5 Gb - a pamiętaj że większość filmów na tb7 łapie się w rozmiarze 10 Gb - więc mógłbym obejrzeć 4 filmy - 2 bajki. I jeszcze mi 10 Gb zostało.
Więc w tydzień ogarnę łącznie 3-4 filmy + 2-3 bajki.
Jak robię weekend filmowy to wtedy czasem się zdarza że transfer zejdzie - ale wtedy są inne metody Smile

A co do tych promili - to u mnie jest to całkiem spory procent Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#75
Skąd wziąłeś 30 gb pierwszego dnia ?
Jeden odcinek serialu produkcji Apple Tv to ok 8 gb - dzienny limit tb7 nie pozwoli nawet na obejrzenie dwóch odcinków tego samego dnia....

ps,Obracasz się w bardzo schorowanym otoczeniu  Smile
#76
Witam,

Czy do wtyczki Fanfilm można dodać konto z serwisu ekino-tv (mam premium)?
REKLAMA:



#77
(15-08-2021, 10:09 AM)Mad10 napisał(a): Witam,

Czy do wtyczki Fanfilm można dodać konto z serwisu ekino-tv (mam premium)?
Nie można. Jedt też osobna wtyczka mbebe ekino-tv ale w niej też logowanie nie działa przynajmniej na kodi 19.
#78
#79
#80
(15-08-2021, 08:53 AM)somer napisał(a): Skąd wziąłeś 30 gb pierwszego dnia ?
Jeden odcinek serialu produkcji Apple Tv to ok 8 gb - dzienny limit tb7 nie pozwoli nawet na obejrzenie dwóch odcinków tego samego dnia....

ps,Obracasz się w bardzo schorowanym otoczeniu  Smile

Po prostu przez pierwsze 2 dni nie oglądałem Smile
I po 2 dniach mam skumulowane 30 GB - starczy na 3 odcinki... i kolejnego dnia mam na 2 a potem na jeden.Zresztą dywagacje bez sensu - jak tb7 to mało, to jest xt7 z podwójnym limitem i podwójnym dodatkiem (do 60Gb) - działa tak samo, na tych samych serwerach, da się też podłączyć pod fanfilm... I innych alternatyw na chwilę obecną nie ma. Jak się coś mądrego pojawi, to pewnie twórcy fanfilm to uwzględnią...

ps. wcale nie jest schorowane - same okazy zdrowia - i to jest najlepsze Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości