Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z FanFilm - brak źródeł
#81
Real debrid to taki sam koszt tylko bez żadnych limitów. Big Grin
REKLAMA:



#82
Ale wchodzimy znowu w 2 tematy - brak źródeł z lektorem. Owszem da się to ominąć podrzucając mu torrenty - ale wtedy muszę wpierw znaleźć, skopiować, wkleić... Przy mojej ekipie wolę jednak limity tb7/xt7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#83
(16-08-2021, 05:21 AM)Tomek napisał(a): Ale wchodzimy znowu w 2 tematy - brak źródeł z lektorem.

Owszem - korzystanie ze zródeł powiązanych z RD wymaga opanowania sztuki płynnego czytania i braku schorzeń uniemożliwiających wykorzystywania tej umiejętności.Oferując za to dostęp do większej ilości materiałów w dodatku w lepszej jakości.No i rzecz jasna ,nie trzeba "oszczędzać" poboru danych przez dwa dni żeby obejrzeć film +odcinek serialu w możliwie najlepszej wersji ,co powinno mieć znaczenie dla każdego kto wydał kilka złoty na swój sprzęt AV,szczególnie ,że obecnie TV 4k to właściwie standard.
#84
I tu się zgadzamy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#85
Więc temat właściwie wyczerpany  Cool
#86
Skoro jesteśmy przy źródłach tb7/xt7 to czemu box X96 Max+ (s905x3) z Kodi 19.1 FanFilm znajduje tylko źródła 1080p, a Xbox Series X z Kodi w wersji 18.9 nie ma problemów z wyszukiwaniem materiałów 4k?
REKLAMA:



#87
Żaden z developerów FanFilm nie ma dostępu do Xbox, więc nie sprawdzi. Co do różnic w wyszukiwaniu - kwestia ustawień, czasu odpowiedzi serwera (a przez to czasem prezentacji innych wyników), ale także czyszczenia cache w FanFilm.
Nie było chyba dużych zmian w scraperze tb7/xt7 pomiędzy k18 a k19 więc nie tu tkwi problem. Przydałyby się logi z obu urządzeń, wtedy może coś by się ogarnęło. Ale prace nad FanFilm dla k18 zostały wstrzymane.

Podaj konkretny film którego szukasz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#88
Nie ma znaczenia jaki film wybiorę. Na obu urządzeniach w ustawieniach FF mam wybrane tylko źródła tb7 i xt7. Na boxie nic więcej niż 1080p chyba nigdy nic nie znalazło. Radzę sobie w ten sposób, że wyszukuję sobie dane pozycje konsolą i po włączeniu filmu dodaje się on do biblioteki, z której mogę korzystać z poziomu wtyczki xt7 na innych urządzeniach
#89
No to bez logów się nie obędzie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#90
Koledzy proszę o pomoc, wczoraj chciałem zobaczyć coś na fanfilmie ale 60% seriali nie działa, miałem kilaka seriali które oglądam dwa dni temu było wszystko ok a wczoraj jak naciskam serial to nic się nie dzieje, nie wchodzi do wyboru serialu, na wszystkich dekoderach w domu tak mam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości