Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zależności
#11
Wcale niedziwna. Windows ma zaczytane pewnie w cache DNS i nie łączy. Taka wada tego systemu (bym powiedział kto tego używa...). Spróbuj wyguuglować "windows flush DNS"
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(02-02-2021, 05:27 AM)Tomek pid= napisał(a):Wcale niedziwna. Windows ma zaczytane pewnie w cache DNS i nie łączy. Taka wada tego systemu (bym powiedział kto tego używa...). Spróbuj wyguuglować "windows flush DNS"
Noooo,... jesteś wielki - miałeś rację Smile - zadziałało . Dziękuje . Mam ostatnie pytanko (jeśli możesz) co muszę sobie zainstalować w kodi ? takie '' must have'' - zalezy mi tylko na filmach , tv nie oglądam 
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
Odpowiedz
#13
(02-02-2021, 09:12 PM)TomVtX napisał(a): '' must have'' - zalezy mi tylko na filmach 

Dodać do wtyczki FanFilm konto premium tb7...poradnik jest na stronie głównej, zagadnienie wychwalane na forum [Obrazek: g046.gif]
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
Ja jakoś wolę cda od mbebe. I hdseans. To muszę mieć zawsze
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
(02-02-2021, 09:28 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-02-2021, 09:12 PM)TomVtX napisał(a): '' must have'' - zalezy mi tylko na filmach 

Dodać do wtyczki FanFilm konto premium tb7...poradnik jest na stronie głównej, zagadnienie wychwalane na forum [Obrazek: g046.gif]
próbuje - ale w Fanfilm -narzedzia - ustawienia-konta  nie ma tb7 , jest tylko: hdsans.pl i 3filmy , - w źódłach jest Tb7 i tę opcję zaznaczyłem , nie wiem czy to wystaczy . Oczywiście załozyłem wczesniej konto tb7 premium (na razie na miesiąc )
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(03-02-2021, 04:05 PM)TomVtX napisał(a): próbuje - ale w Fanfilm -narzedzia - ustawienia-konta  nie ma tb7 , jest tylko: hdsans.pl i 3filmy 

[Obrazek: g070.gif]

Trzeba "zjechać" poniżej tych wymienionych serwisów, strzałka w dół [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#18
(03-02-2021, 04:15 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(03-02-2021, 04:05 PM)TomVtX napisał(a): próbuje - ale w Fanfilm -narzedzia - ustawienia-konta  nie ma tb7 , jest tylko: hdsans.pl i 3filmy 

[Obrazek: g070.gif]

Trzeba "zjechać" poniżej tych wymienionych serwisów, strzałka w dół [Obrazek: k045.gif]
bardzo śmieszne .. hahaha , ale jakos tak ... działa
Odpowiedz
#19
No przykro nam że nie ma możliwość zrobię IA wszystkich opcji na jednym ekranie żeby nie trzeba było przewijać...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
(03-02-2021, 04:37 PM)Tomek napisał(a): No przykro nam że nie ma możliwość zrobię IA wszystkich opcji na jednym ekranie żeby nie trzeba było przewijać...

(03-02-2021, 06:30 PM)TomVtX napisał(a):
(03-02-2021, 04:37 PM)Tomek napisał(a): No przykro nam że nie ma możliwość zrobię IA wszystkich opcji na jednym ekranie żeby nie trzeba było przewijać...
 chyba nie będzie trzeba Smile .. - moje glupie przeoczenie , wszystko śmiga - dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości