Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zależności od script.module.idna 2.6 nie mogą zostać..."
#11
Rada głupia. Instalacja wersji z krypton zamiast oryginalnej z leia. Gratuluję pomysłu. A potem płacz że coś nie działa.
Problemu już nie ma. Był, bo serwery przez jeden dwa dni miały problemy. Teraz jest już ok.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Zainstalowałem na Kodi 18.9 Leia i wszystko śmiga naprawdę bez żadnych problemów, gdyby były jakieś problemy (co jest bardzo wątpliwe) zawsze można szybko odinstalować.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
No to super. W tym przypadku oba dodatki z różnych wersji kodi są identyczne. Ale to nie oznacza że to dobra metoda mieszanie wersji. Wręcz przeciwnie. Wielu rzeczy możesz nie zauważyć nie będąc programistom. Wszystko będzie działać niby ok, a potem się okazuje że fanfilm nie wczytuje źródeł z cda czy inna rzecz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
(07-02-2021, 04:31 PM)Tomek napisał(a): No to super. W tym przypadku oba dodatki z różnych wersji kodi są identyczne.  (...)

Link podany przeze mnie wziełęm z Forum angielskojęzycznego, z porady tam udzielonej wynikało jednoznacznie, że "oba dodatki z różnych wersji Kodi są identyczne" i dodatek był podany na Kodi Leia.  Oczywiście zgadzam się z tym w 100%, że nie powinno się mieszać zależnych/dodatków z różnych wersji Kodi, z wyjątkiem gdy są one identyczne.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Dziś są identyczne, a jutro może się zmienić jedną zależność i się posypie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
Może słabo szukałem, ale wtedy, kilka dni temu w internecie nic dedykowanego na Kodi 18 Leia nie znalazłem...  Na razie działa bardzo dobrze, a przy kolejnej reinstalacji Kodi, powinna zainstalować się dedykowana wersja z repozytorium.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
W drugim poście w tym wątku jest link czytaj, który prowadzi do postu że należy zainstalować ręcznie z ZIP. ZIP jest podlinkowany do właściwego katalogu. B. słabo szukałeś bo w wątku do którego się dopisałeś jest już prawidłowa odpowiedź.

Podziękowali: arkady1964
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Dzięki, faktycznie jest do Kodi 18 Leia:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podmienię go na moim Kodi z wersją 18 Leia. 

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości