Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum w Plusx
#41


Podziękowali: Chris42
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Dziękuję bardzo! Trzeba mieć łeb, żeby coś takiego edytować, podziwiam Smile
Odpowiedz
#43
(11-02-2021, 12:40 PM)Chris42 napisał(a): Dziękuję bardzo! Trzeba mieć łeb, żeby coś takiego edytować, podziwiam Smile

W tej wersji wtyczki powinno normalnie pobierac po koleji ale musze tylko rozwiazac problem z zanikanym sie powiadomieniem postepu pobierania.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#44
Czy we wtyczce m-TV Guide jest możliwość nagrywania bezpośrednio wpisując czas (np. 16:58-17:01), a nie bazując na EPG i 50-minutowym wyprzedzeniu/skróceniu?
Odpowiedz
#45
Nieważne. Pobrałem wtyczkę 9.2.5 - patch v1, wyczyściłem bazę i wtyczka ruszyła Smile
Odpowiedz
#46
(13-02-2021, 10:15 AM)Chris42 napisał(a): Czy we wtyczce m-TV Guide jest możliwość nagrywania bezpośrednio wpisując czas (np. 16:58-17:01), a nie bazując na EPG i 50-minutowym wyprzedzeniu/skróceniu?

W chwili obecnej niema takiej mozliwosci, jednak mozna by bylo zwiekszyc czas przeszesuniecia jesli to by pomoglo.
mods-kodi.pl
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Ktoś wie jak zapłacić za to coś?! Już mi nerwy puszczają przy zabawie z tym. Ruskie płatności, w rublach, a na plusx w euro...Wybieram przez ten jakiś portfel to każe mi przy rejestracji podac dane z paszportu, chyba oszaleli. Co do donatepay to jakaś chora prowizja z kosmosu. Jak po ludzku zapłacić te 4.80 za to plusx?!
Odpowiedz
#48
@Arturess to nie miejsce na takie pytanie, temat dotyczy działania archiwum plusx, a nie sposobu płatności.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#49
Czy może udało się @Mariusz89B coś podziałać z pobieraniem więcej niż 1h z teleelevidenie.
Odpowiedz
#50
............
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości