Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odtwarzanie filmów na wtyczkach nie działa
#1
Cześć,
Miałem w domu Raspberry Pi Zero W, więc postanowiłem podpiąć je do telewizora i zrobić z niego boxa. Zainstalowałem na karcie LibreELEC, przeszedłem przez podstawową konfigurację i wszystko zdawało się działać w porządku. Udało mi się dodać współdzielony folder z komputera, filmy na dysku śmigają jak należy. Problem pojawił się, kiedy chciałem doinstalować jakieś wtyczki. Próbowałem Exodus Redux, The Crew, bezskutecznie. W obywdu przypadkach kończyło się na komunikacie "No streams available" mimo załadowania sporej ilości źródeł do różnych filmów i seriali. Pomyślałem może, że źródłem problemu jest brak konta na real-debrid, z którego może wynikać brak źródeł. Spróbowałem zainstalować Cartoon Network, Adult Swim, YouTube. W dwóch pierwszych przypadkach pojawia się odpowiednio "Cartoon Network/Adult Swim error". W przypadku YouTube skonfigurowałem poprawnie API, udało mi się nawet wyszukać jakieś filmy, ale odtwarzanie nie działa, "Youtube error", ewentualnie "One or more items failed to play.", podobnie jak w przypadku Exodus/The Crew. Brakuje mi już pomysłów co robić dalej, więc chciałem poprosić o pomoc. Czy ktoś spotkał się już z podobnymi problemami? Czy to kwestie sprzętowe, czy może coś robię nie tak? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

UPDATE: Udało mi się doprowadzić YouTube do stanu używalności, ale tylko jeżeli chodzi o filmy z subskrybowanych kanałów, wyniki wyszukiwania dalej nie działają.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co wy macie z tym Exodus Redux - wtyczka porzucona kilka lat temu., wrzucana do śmieciowych repozytoriów, nieaktualizowana od lat... By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(podaj mi adres poradnika z którego to gówno instalowałeś)
Wywal exodus, wywal repozytorium z którego je instalowałeś (skorzystaj ze sprzątaczKaWP - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)
Skorzystaj z wtyczek rekomendowanych tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ale exodusa wywal - nie mam siły już się z tym gównem użerać, szanuj moje lata Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Logi sprawdzisz w By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości