Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#41
Dziwne - u mnie na czystym kodi szadź odpala bez problemu
Zgłosiłem, update w drodze.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



#42
U mnie znajduje 2 źródła (Szadź), jedno na hdseans, drugie na tb7. Z czego odpala się tylko to z tb7.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
#43
U mnie nie chce w ogóle wejść w serial żeby szukać źródeł. Kilka dni temu wszystko działało bez problemu i seriale chodziły jak złoto (TB7 też) a później nagle przestało działać.
#44
U mnie szadź s01e01 znajduje z hdseans i z filman. Odpala z filman - na hdseans widzę że sa martwe źródła tylko
Kwestia odpalenia źródła to już nie fanfilm tylko resolver i kodi.

@kokosz887 - zgłosiłem gdzie trzeba, ale to coś dziwnego - bo na wszystkich testowych maszynach moich jak i dev działa. (z jednym małym wyjątkiem - więc jest nadzieja że to ten sam błąd).
Będzie poprawka na pewno, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nie wszystkie rzeczy da się przewidzieć. Zawsze można się ręcznie cofnąć do poprzednich wersji - są na github fanfilm:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i czekać cierpliwie aż naprawią. Naprawdę zmiany we wtyczce sa tak wielkie że jakbym chciał tak jak zawsze na podstawie zmian w kodzie podać, to bym nie ogarnął - w niektórych miejscach kod urósł o kilkaset lini!
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#45
(21-11-2021, 08:03 PM)Tomek napisał(a): U mnie szadź s01e01 znajduje z hdseans i z filman. Odpala z filman - na hdseans widzę że sa martwe źródła

Ja natomiast mam lekko inną sytuację, uruchamia się z obydwu źródeł...ale równie mglisto/zadziwiające są te "skargi", FanFilm po ostatniej mega aktualizacji działa ponadprzeciętnie sprawnie i przyjemnie, jednak parafrazując wyżej wtyczki nie podskoczysz  [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: WCNSmgPl.jpg]

[Obrazek: WB7ee8Jl.jpg]
#46
Część z tych skarg udało się potwierdzić. Ja na testowej wersji kodi na lapku nie mam konta z hdseans więc pewnie stąd martwe źródła.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



#47
(21-11-2021, 06:48 PM)Tomek napisał(a): @Toov  - ale przecież grafiki do biblioteki zaczytują się ze scrapera który masz ustawiony dla filmów. Fanfilm nie zasysa żadnych grafik. Po dodaniu do biblioteki tworzony jest tylko plik strm i plk nfo z zawartością do tmdb - więc to nie FanFilm, tylko scraper biblioteki zasysa ci plakaty. Zmiana kluczy nie wiele da w tej wersji, z tego co wiem na razie idzie z wewnętrznych a nie z tych z settings (będzie możliwość ponownie wpisania własnych, ale nie wiadomo kiedy). Seriale zgłaszam do twórców
Wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie: jeśli chodzi o grafikę (plakaty) to nie miałem na myśli grafiki do elementów w bibliotece Kodi (wiadomo, że tam scraper zarządza grafiką), a na listach Trakt dostarczanych poprzez FanFilm. W tej chwili jest to właściwie jedynie grafika z Fanart.tv (stąd tyle grafiki w j.angielskim, a nie polskim), plakaty z TMDB gdzieś zniknęły... No nie wiem, może czegoś tu nie rozumiem (choć wątpię;-)), ale tak u mnie jest i to zgłaszam.
#48
@kokosz887 teraz sprawdziłem - problem z wyszukiwaniem występuje przy niewyczyszczonym cache z poprzedniej wersji. wywal te pliki ręcznie lub odinstaluj całkowicie fanfilm
/userdata/addon_data/plugin.video.fanfilm/cache.db
/userdata/addon_data/plugin.video.fanfilm/meta.5.db
/userdata/addon_data/plugin.video.fanfilm/search.1.db

Problem z dodawaniem do biblioteki seriali jest już rozwiązywany. Okazało się że nikt z dev nie korzysta z biblioteki seriali z fanfilm (korzystają z filmów) i nikt tego nie zauważył (samego dodawania do biblioteki).

@Toov - tak. Taka zmiana zaszła w związku ze zmianą api. Do tej pory było oparte głównie o tvdb, teraz jest na tmdb i trakt - dzięki temu udało się rozwiązać wiele problemów z trakt, z synchronizacją, i ogólnie z samym tvdb. Zgłoszę ten temat z plakatami.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#49
(21-11-2021, 08:03 PM)Tomek napisał(a): U mnie szadź s01e01 znajduje z hdseans i z filman. Odpala z filman - na hdseans widzę że sa martwe źródła tylko

U mnie na 2 urządzeniach, na andku i Windowsie nie znajduje w filmanie.



--
Pozdrawiam
Piotr W.

Pytanie z innej beczki, brak wyświetlania napisów w formacie txt to chyba raczej kwestia Kodiego a nie FF?

--
Pozdrawiam
Piotr W.
#50
Wink nie powiem że u mnie działa Wink
Idzie poprawka. Dodawanie seriali będzie działać. Są też poprawki do scraperów (cda/filman/horrory)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości