Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#61
@Tomek Usunąłem ręcznie te pliki ale niestety nie pomogło. Wtyczkę i całe repo też odinstalowywałem. Poczekam na aktualizację i może coś się poprawi Smile
REKLAMA:



#62
(22-11-2021, 04:59 AM)Tomek napisał(a): To nawet nie problem z logowaniem tylko z samym odtwarzaniem, resolver nie odczytuje linku. To nie wina fanfilm tylko twojego kodi. Musisz zaktualizować resolver, sprawdzić datę itp itd
Ale Cube pisze, że: tb7 player wywala błąd "logowanie nieudane, sprawdź dane konta"
#63
Umknęło mi to - w takim razie wygląda to na problem z certyfikatami. A więc pierwsza rzecz data w systemie. Druga - wyczyścić cache w resolverze
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#64
Witam
Czy mogę tu zgłosić propozycję, aby FanFilm przy wyszukiwaniu źródeł z TB7 podawał także informacje o sposobie pozyskania dźwięku, czyli np. MD, co oznacza w tym przypadku dźwięk pozyskany z kina? Ta informacja jest w nazwie pliku, tylko, że nie jest prezentowana.
Są takie informacje odnośnie obrazu.
Z góry dziękuję za przekazanie autorom tej sugestii.
#65
Podaj 2-3 przykłady takich nazw plików.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#66
Np. film "wyprawa do dzungli"

FanFilm:
[Obrazek: ktbDs6ml.jpg]

TB7 Player:
[Obrazek: lJRikqTl.jpg]
REKLAMA:



#67
OK - dzięki - zgłoszę gdzie trzeba
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#68
(19-11-2021, 05:58 PM)Tomek napisał(a): Ale to co z netflixa z twojego konta bierze. Jedyną wygoda że nie musisz szukać w 2 wtyczkach.
Ale fakt. Z przytupem zrobili...
Co trzeba zrobić, aby FanFilm wyszukiwał materiały z Netflixa?
W opcjach-> "Źródła" jest włączona pozycja "Netflix", ale wyniki się nie pojawiają.
Poza tym, gdzie należy wpisać swoje dane dostępowe do konta Netflixa, bo w Opcjach -> "Konta" nie ma nic związanego z Netflixem?
#69
(22-11-2021, 01:59 PM)tele napisał(a):
(19-11-2021, 05:58 PM)Tomek napisał(a): Ale to co z netflixa z twojego konta bierze. Jedyną wygoda że nie musisz szukać w 2 wtyczkach.
Ale fakt. Z przytupem zrobili...
Co trzeba zrobić, aby FanFilm wyszukiwał materiały z Netflixa?
W opcjach-> "Źródła" jest włączona pozycja "Netflix", ale wyniki się nie pojawiają.
Poza tym, gdzie należy wpisać swoje dane dostępowe do konta Netflixa, bo w Opcjach -> "Konta" nie ma nic związanego z Netflixem?
Dane do netflixa wpisujesz we wtyczce Netflix z repo CastagnaIT - jak masz w kodim wtyczke Netflix i jesteś zalogowany to Fanfilm już sobie poradzi nic więcej chyba nie trzeba robić Smile
#70
Dziękuję za informacje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości