Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
#91
REKLAMA:



#92
Cześć, czy działa u Was zwiastun danego filmu ?
U mnie niestety nie działa , dodam że na wtyczce "seren" jest ok
#93
To że na seren jest ok, nie ma żadnego znaczenia bo to inna wtyczka, na innych zasadach oparta. Zgłosiłem.

@Piotr.W w logu masz pozostałości po exodusredux. Czyli masz profil kodi po aktualizacji z k18, bo na k19 nie wyszło exodusredux. Szkoda czasu na szukanie przyczyny, bo problem występuje u ciebie, ty zaś masz zaśmiecony profil. Do czasu aż nie zrobisz czystej instalacji, bez pozostałości po k18, bez syfu w postaci exodusredux, nie ma sensu szukać przyczyny niedziałania któregoś z elementu. Jak już mówiliśmy wielokrotnie są wtyczki i repozytoria które są groźne i bawią się w sztuczne podbijanie zależności - wtedy jakakolwiek pomoc to strata czasu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#94
Na Androidzie mam czystą instalacje do testów i objawy mam dokładnie takie same, dziwne bo przed wczorajszymi aktualizacjam FF, jeszcze w niedzielę wszytko hulało.
Po pierwszej dużej aktualizacji FF był problem z kolekcją i obserwowanymi, ale po ponownej instalacji FF i integracji z traktem, nie było tych problemów.
Na Crew też wszytko działa.
Zrobię czystą instalacje na Windowsie.
#95
No to coś w cache siedzi. Zmiany były duże wbrew pozorom pomiędzy tymi wersjami teraz, zwłaszcza w serialach (ze względu na niedodawanie do biblioteki). U mnie na dziś zainstalowanym kodi na komórce działa.
The Crew jest inna wtyczką, fanfilm nie bazuje już na tej samej podstawie. Nie można tego porównywać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#96
Powalczę jeszcze wieczorem.
REKLAMA:



#97
(23-11-2021, 05:08 AM)Tomek napisał(a): To że na seren jest ok, nie ma żadnego znaczenia bo to inna wtyczka, na innych zasadach oparta. Zgłosiłem.

@Toov w logu masz pozostałości po exodusredux. Czyli masz profil kodi po aktualizacji z k18, bo na k19 nie wyszło exodusredux. Szkoda czasu na szukanie przyczyny, bo problem występuje u ciebie, ty zaś masz zaśmiecony profil. Do czasu aż nie zrobisz czystej instalacji, bez pozostałości po k18, bez syfu w postaci exodusredux, nie ma sensu szukać przyczyny niedziałania któregoś z elementu. Jak już mówiliśmy wielokrotnie są wtyczki i repozytoria które są groźne i bawią się w sztuczne podbijanie zależności - wtedy jakakolwiek pomoc to strata czasu
Coś pomyliłeś (z kimś innym), bo żadnych logów nie udostępniałem. To nie do mnie :-)
#98
Tak - pomieszał mi się twój problem z problemem @Piotr.W 
Sorki
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#99
(23-11-2021, 07:16 AM)Piotr.W napisał(a): Na Androidzie mam czystą instalacje do testów i objawy mam dokładnie takie same, dziwne bo przed wczorajszymi aktualizacjam FF, jeszcze w niedzielę wszytko hulało.
Po pierwszej dużej aktualizacji FF był problem z kolekcją i obserwowanymi, ale po ponownej instalacji FF i integracji z traktem, nie było tych problemów.
Na Crew też wszytko działa.
Zrobię czystą instalacje na Windowsie.
Zrobiłem jeszcze raz czystą instalacje, na razie na Androidzie i problem nie zniknął, dokładnie zachowuje się tak jak przed reistalacją.
Nie jestem w stanie chyba więcej pomóc. U mnie działa. U developerów fanfilm też działa. Działa zarówno na czystych kodi (na windows/linux/android/coreelec) jak i na użytkowanych od marca.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości