Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Fanfilm
#1
Witam. Chociaż jestem laikiem, przeczytałem chyba wszystko, co się dało i już mi ręce opadają. Temat pewnie oklepany: "brak dostępnych źródeł". Ale nie wiem, co mogę zrobić więcej. Wszystko aktualne, pobierane z Waszej strony, mam zainstalowany tylko fanfilm więc śmietnika nie ma. Filmy są wyszukiwane, z serialami jest koszmar, przeszukuje źródła i niczego nie znajduje. Sporadycznie znajduje jedno dostępne i wtedy można oglądać. Ale to jak trafienie w totka. Nawet odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Kodiego nic nie daje. Próbowałem na dwóch wersjach: 18.8 i 18.9, dokładnie to samo było. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Hammi jeżeli czytałeś te 2 linki co podał Łonogrzmot i nie zrozumiałeś, to nikt ci nie pomoże. Pogódż się że fanfilm raz działa, a za chwilę niedziała. Po pewnym czasie znowu twórczy ogarną źródła, ale po pewnym czasie znowu przestaną pewno działać. Chcesz poprawy działania to tb7 i nic na dzisiaj tego nie zastąpi, więc się niezastanawiaj i sprawdź jego działanie. Piszę ci to bo sam przerabiałem ten problem braku źródeł
Odpowiedz
#5
(07-03-2021, 11:37 AM)viader80 napisał(a): Hammi jeżeli czytałeś te 2 linki co podał Łonogrzmot i nie zrozumiałeś, to nikt ci nie pomoże. Pogódż się że fanfilm raz działa, a za chwilę niedziała. Po pewnym czasie znowu twórczy ogarną źródła, ale po pewnym czasie znowu przestaną pewno działać. Chcesz poprawy działania to tb7 i nic na dzisiaj tego nie zastąpi, więc się niezastanawiaj i sprawdź jego działanie. Piszę ci to bo sam przerabiałem ten problem braku źródeł
I to jest odpowiedź, przynajmniej wiem, że kombinować nie muszę i problem leży po stronie wtyczki, a nie jakieś pitolenie. Dzięki Smile
Odpowiedz
#6
(07-03-2021, 01:25 PM)Hammi napisał(a):
(07-03-2021, 11:37 AM)viader80 napisał(a): Hammi jeżeli czytałeś te 2 linki co podał Łonogrzmot i nie zrozumiałeś, to nikt ci nie pomoże. Pogódż się że fanfilm raz działa, a za chwilę niedziała. Po pewnym czasie znowu twórczy ogarną źródła, ale po pewnym czasie znowu przestaną pewno działać. Chcesz poprawy działania to tb7 i nic na dzisiaj tego nie zastąpi, więc się niezastanawiaj i sprawdź jego działanie. Piszę ci to bo sam przerabiałem ten problem braku źródeł
I to jest odpowiedź, przynajmniej wiem, że kombinować nie muszę i problem leży po stronie wtyczki, a nie jakieś pitolenie. Dzięki Smile
Obaj nie rozumiecie zasad działania. To nie wina wtyczki i żadne "pitolenie" jak kolega był łaskaw się wyrazić. Wtyczka działa świetnie, bez zarzutu, tylko nie ma skąd brać darmowych zródeł. I nie, nie "twórcy ogarną zródła". Chcecie mieć za free, to zróbcie stronę typu alltube, zbierzcie bazę linków i nie chowajcie jej za wszelkiej maści captchami, cloudflarami czy premkami, i pochwalacie się nią np tu, wtedy całkiem możliwe, że "twórcy" umożliwią fanfilmowi wyszukiwanie na niej zrodeł. A tak już całkiem na końcu tego przydługiego komentarza, to oczywiście masz zalożone konto na HDseans (wystarcza darmowe) a dane do niego podane w konfiguracji wtyczki? Niby nic, jedno zródło więcej.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
I po to właśnie powstało FAQ jak działa Fanfilm. Z pustego się nie naleje. Padło alltube i po prostu nie ma źródeł. I choćby programiści fanfilm zarywali dnie i noce to i tak nic nie wymyślą jeśli nie ma skąd brać źródeł.
Rozwiązanie na dziś to konto na tb7 (płatne) lub darmowe na hdseans - ale nie wszystko działa (znowu nie wina fanfilm tylko źródeł)

A problem masz od miesiąca bo wtedy padło alltube które było potężną bazą dla seriali
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Podepne się trochę pod wątek, ale czy ktoś kto ma TB7 może potwierdzić że mając to pod Fanfilm wyszuka mi aktualne produkcje z Netflixa, jak np Ragnarok, Lupin itd?
Zastanawiam się czy to w pełni zastąpi netflixa, czy nie koniecznie... Dzięki
Odpowiedz
#9
Nie wiem czy w pełni zastąpi, ale oba tytuły znalezione na tb7.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
Powiem tak... W 90% da się w ten sposób zastąpić netflixa. Te 10% to np. Kajko i kokosz którego na Netflix obejrzałem 15 minut po polskiej premierze, a na tb7 pojawił się dzień później
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości