Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Podczas instalacji na Canal+ 4k box te błedy są, czy da się cosik zrobić?
Cytat:com.aefyr.sai.model.filedescriptor.ContentUriFileDescriptor$BadContentProviderException: DISPLAY_NAME column is null
at com.aefyr.sai.model.filedescriptor.ContentUriFileDescriptor.name(ContentUriFileDescriptor.java:30)
at com.aefyr.sai.model.apksource.DefaultApkSource.getApkLocalPath(DefaultApkSource.java:47)
at com.aefyr.sai.model.apksource.FilterApkSource.getApkLocalPath(FilterApkSource.java:60)
at com.aefyr.sai.model.apksource.FilterApkSource.nextApk(FilterApkSource.java:28)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.RootlessSaiPackageInstaller.install(RootlessSaiPackageInstaller.java:93)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.RootlessSaiPackageInstaller.lambda$enqueueSession$0$RootlessSaiPackageInstaller(RootlessSaiPackageInstaller.java:70)
at com.aefyr.sai.installer2.impl.rootless.-$$Lambda$RootlessSaiPackageInstaller$ivyAcunEgIkYlu_dB2vN6MOWZPU.run(Unknown Source:6)
at java.util.concurrent.Executors$RunnableAdapter.call(Executors.java:458)
at java.util.concurrent.FutureTask.run(FutureTask.java:266)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:764)
Odpowiedz
REKLAMA:



Właśnie mam ten sam problem z WiFi co koledzy z innego forum Sad 


Cytat:panowie w boxie wyłaczyło mi się wifi nie pokazuje żadnych sieci, można w menu właczyć na chwile i się spowrotem wyłącza, po kablu net jest, jakaś rada ?

Cytat:mam to samo wifi działało 2mc a teraz w menu jest nieaktywne , można właczyć na chwile i się wyłącza, oczywiscie sieci po wifi nie pokazuje


U mnie działało 1,5mc. Nie pomaga przywracanie do ustawień fabrycznych Sad
Odpowiedz
Wie ktoś jak z tego box wyciągnąć stream np. telewizji kablowej upc do m3u żeby móc używać na np siptv lub lelevio ?
Odpowiedz
Odpowiedz
Podpinam się pod pytanie co wyłączyć aby kiedyś play nie ograniczył możliwości boxa, czy z poziomu urządzenia można zablokować np aktualizacje?
Odpowiedz
(09-04-2022, 12:56 PM)Wojtasban napisał(a): Podpinam się pod pytanie co wyłączyć aby kiedyś play nie ograniczył możliwości boxa, czy z poziomu urządzenia można zablokować np aktualizacje?

Wszystkie aktualizacje zarówno launchera jak i samego systemu (aktualna to 9.1.70) lecą z chińczykowa przez paczke com.sdmc.tms
Jej dezaktywacja = wyłączenie aktualizacji, pudełko jest też niewidzialne w chińczykowie w 'zdalnym zarządzaniu' do którego ma dostęp operator.
Można też zblokować w firewallu chmure SDMC do której dzwoni dekoder - jej adres masz w paczce com.sdmc.tms - wystarczy wyciągnąć z boxa przez adb pull i rozpakować 7zipem Smile

Możesz tak przez adb shell:

pm uninstall -k --user 0 <name of package>

lub tak:

pm disable-user --user 0 <package_to_disable>
Odpowiedz
REKLAMA:



Kurde czarna magia dla mnie z tym adb, kiedyś jakiś apki usuwałem z tv tcl ale już nie pamiętam rozumiem że w routerze mogę zablokować adres który wyciągnę albo dezaktywować przez adb, muszę poczytac, bardzo dziękuję za odpowiedź, rozumiem że nie ma łatwiejszego sposobu np dezaktywacja jakoś z poziomu boxa aktualizacji, czy abd mogę jakoś zrobić z poziomu telefonu? Czy tylko komputer, pozdrawiam
Odpowiedz
Już nie przesadzaj z czarną magią.

Ustawienia > Informacje > Kompilacja > Klikasz kilka razy OK
Menu > opcje programistyczne > debugowanie usb

Pobierasz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Rozpakowujesz na dysk C do folderu adb
Wiersz polecenia:
cd c:/adb
adb connect ip-dekodera
potwierdzasz certyfikat ssh na boxie
adb devices
adb shell
pm disable-user --user 0 com.sdmc.tms
lub
pm uninstall -k --user 0 com.sdmc.tms

lub to samo na telefonie tym: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: yourdriver
Odpowiedz
Dziękuję bardzo a czy nie ma wtedy problemów z Internetem po takim zabiegu?
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości