Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam serdecznie wszystkich!

Zakupiłem play now TV Box 3.0 żeby z reaktywować swój stary TV który nie odbierał DVB-T2 i miał tylko netflixa i YT ;/
Przyszeł Box i rozczarowanie - po zainstalowaniu nakładki ATV z gogleplay zarówno w HDTV jak i LiveChanels tylko tvp ma dźwięk -.- da radę coś z tym zrobić? Instalować Wolfa czy to jakaś wada boxa i lepiej go oddać?
Odpowiedz
(04-03-2023, 08:44 AM)brusse napisał(a): Witam serdecznie wszystkich!

Zakupiłem play now TV Box 3.0 żeby z reaktywować swój stary TV który nie odbierał DVB-T2 i miał tylko netflixa i YT ;/
Przyszeł Box i rozczarowanie - po zainstalowaniu nakładki ATV z gogleplay zarówno w HDTV jak i LiveChanels tylko tvp ma dźwięk -.- da radę coś z tym zrobić? Instalować Wolfa czy to jakaś wada boxa i lepiej go oddać?
Możliwe, że jest to wada samego boxa, ale możliwe też, że są to błędne ustawienia (tak jest we wszystkich modelach tego produktu). Zainstaluj na nim Uruchamiacz aktywności ze sklepu Play i przejrzyj ustawienia dźwięku. Poza tym zwróć uwagę na kraj - idę o zakład, że będzie to Rosja, bo to domyślne ustawienie tych boxów (Bóg jeden raczy wiedzieć dlaczego). Zmień na Polskę i sprawdź dźwięk. Mam wersję drugą i żadnych problemów z dźwiękiem, zatem w "trójce" też ich nie powinno być.
I tutaj prośba - daj znać czy na kanałach TVP masz widoczne informacje z EPG po włączeniu kanału, czy tylko "Brak informacji". W wersji drugiej wszystkie kanały mają EPG z wyjątkiem właśnie całego TVP.
Odpowiedz
Czy byłby ktoś tak uprzejmy i podpowiedział jak w HDTV 6.1.6 poprzez Uruchamiacz Aktywności wyłączyć napisy na poszczególnych kanałach? Zaznaczam, iż interesuje mnie jak to zrobić przez Uruchamiacz Aktywności bo nie chcę się bawić w kody dostępu w Button Mapper i przesyłanie kodów przez komputer. Jak wchodzę w Ustawienia poprzez Uruchamiacz Aktywności to na pozycji Subtitles są tylko do wyboru poszczególne języki, język oryginalny oraz wszystkie języki a nie ma wyłączone. Gdzie więc szukać wyłączone?




_
Odpowiedz
Posiadam Sagemcom DCITW362 Play Now TV DVB-T2 czy ktoś ma aplikacje hdtv?
Na Live Channels brak głosu na Wydarzenia24.
Odpowiedz
Moja dziewczyna ma wzięty dekoder play box tv 3 z aktywną usługa tv, ktoś wie może co by się stało jak bym się zalogowal na tv boxie 2 do aplikacji play now? Czy Tv by działało i czy by nie było jakiś problemów w związku z połączeniem boxa kupionego z lombardu który był wylogowany?
Odpowiedz
REKLAMA:



(29-04-2023, 08:23 AM)Lemot napisał(a): Moja dziewczyna ma wzięty dekoder play box tv 3 z aktywną usługa tv, ktoś wie może co by się stało jak bym się zalogowal na tv boxie 2 do aplikacji play now? Czy Tv by działało i czy by nie było jakiś problemów w związku z połączeniem boxa kupionego z lombardu który był wylogowany?
Normalnie się loguj bo i tak potwierdzenie dostaniesz na numer który masz z Umową na boxa 3
Odpowiedz
A testował ktoś to lub Ty to testowałeś może?
Chodzi mi o to żeby tam nie ścigali jej, że ma czyjegoś boxa czy coś w tym stylu.
Odpowiedz
(29-04-2023, 11:36 AM)Lemot napisał(a): A testował ktoś to lub Ty to testowałeś może?
Chodzi mi o to żeby tam nie ścigali jej, że ma czyjegoś boxa czy coś w tym stylu.
Nic nikogo nie będą ściągać, boxa można w każdej chwili wymienić a więc na spokojnie można korzystać
Odpowiedz
Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Sądzę że przeczytałem cały wątek jednak nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, mianowicie przymierzam się do zakupu używanego urządzenia które prawdopodobnie będzie "wylogowane" z usługi play now, mój problem jest następujący:
1) jestem abonentem play i mam telewizję w pakiecie i chce zalogować numer mojej usługi na urządzeniu z drugiej ręki, czy można to zrobić czy też urządzenie lub program jest przypisany do konkretnego numeru? Czytałem że możne wylogować usługę z urządzenia ale nie urządzenie z usługi.
2) czy mogę odinstalować aplikacje play now I wgrać czystą ze sklepu google która poprosi mnie o dane logowania? ( zainstalowałem play now tanim chińskim boxie t95 i działa)
3) to na czym mi zależy to stabilny android tv box na którym mogę korzystać z własnego pakietu Play NOW, obsługujący aplikację netflix na telewizor (obecny obsługuje jedynie tą na telefon i muszę ją obsługiwać myszką ) oraz możliwość zainstalowania Kodi do obsługi multimediów.

Pozdrawiam

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości