Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 Matrix - zmiana systemu
#11
(19-04-2021, 02:51 PM)adrt8v napisał(a): Co byś zrobił? Tylko nie pisz, że byś wrzucił na nowo system bo właśnie komedie się dzieją nawet po nowo postawionym systemie. Po instalacji jakichś wtyczek nawet pojawił się błąd coreelec configuration i nie ma jka wejść w ustawienia coreelec.
Miałem podobnie na skórce Arctic Horizon. Przy błędzie z coreelec configuration wchodziłem do ustawień interfejsu i przywracałem domyślną skórkę. Po twardym reboocie (wyjęciu kabla zasilającego) na domyślnej skórce CE startowało już poprawnie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Niestety estuary włączyłem i to nic nie dało. Zresztą na kodi19 ale na android mam też acctic i tam nie ma problemu, no ale dzięki za chęć pomocy.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#13
(19-04-2021, 03:06 PM)adrt8v napisał(a): Może wina systemu zrobionego na Amlogic s905x3.

Ok pokombinuje, aczkolwiek mam problem bo wtyczki nir chcą się odinstalowywać bo nie ma dostępu do ustawień coreelec i z tym związane jest pewnie też to Confused
Ale przecież wtyczki odinstalowujesz nie przez ustawienia coreelec tylko przez dodatki. Miałem te same problemy, ale na wersji rc1 już ich nie mam. Któraś z wtyczek ci bruździ. Trzeba by wrzucić logi i je przejrzeć
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Wiem jak się odinstalowuje wtyczki i właśnie gdy wybieram komendę odinstaluj nic się nie dzieje. Tak myślę, czy może nie przejść na wersję 19.0 zamiast rc1. Ze szczerą chęcią wstawiłbym logi, ale nie odpala nawet kodi uploader logów.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#15
U mnie pomogło z tego co pamiętam usunięcie ustawień dodatku konfiguracji coreelec przez ssh, restart, wyskoczyły ustawienia na nowo i od tego czasu działało

(19-04-2021, 05:24 PM)adrt8v napisał(a): Wiem jak się odinstalowuje wtyczki i właśnie gdy wybieram komendę odinstaluj nic się nie dzieje. Tak myślę, czy może nie przejść na wersję 19.0 zamiast rc1. Ze szczerą chęcią wstawiłbym logi, ale nie odpala nawet kodi uploader logów.
Wersja 19 to był niewypał, tak naprawdę w rc1 dopiero poprawili wiele rzeczy.
Pokaż logi (wejdź przez sftp i ręcznie wyciągnij pliki). Przez SSH możesz też wrzucić logi za pomocą komendy pastebinit
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
(19-04-2021, 05:26 PM)Tomek napisał(a): U mnie pomogło z tego co pamiętam usunięcie ustawień dodatku konfiguracji coreelec przez ssh, restart, wyskoczyły ustawienia na nowo i od tego czasu działało

(19-04-2021, 05:24 PM)adrt8v napisał(a): Wiem jak się odinstalowuje wtyczki i właśnie gdy wybieram komendę odinstaluj nic się nie dzieje. Tak myślę, czy może nie przejść na wersję 19.0 zamiast rc1. Ze szczerą chęcią wstawiłbym logi, ale nie odpala nawet kodi uploader logów.
Wersja 19 to był niewypał, tak naprawdę w rc1 dopiero poprawili wiele rzeczy.
Pokaż logi (wejdź przez sftp i ręcznie wyciągnij pliki). Przez SSH możesz też wrzucić logi za pomocą komendy pastebinit

Nie wiem czy to odczytasz. Wyciągnąłem plik.txt tylko tyle potrafię zrobić.
kodi.docx
Rodzaj pliku: .docx
Ilośc pobrań: 8
Rozmiar: 15.98 KB
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Nie da się tego ściągnąć. Wrzuć to na jakieś pastebin

BTW - paste nie chce mi działać w moim coreelec Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#18
Mam pobrany plik kodi.log na telefon.

# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#19
No ale nie próbowałeś wejść w ustawienia coreelec/odinstalować dodatku - to świeży log
Natomiast - masz jeden problematyczny dodatek: service.librespot - na forum coreelec zgłaszali że mąci
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
Narazie trzeba będzie zostawić to jak jest. Poczekam na kolejną aktualizację i może będzie bardziej stable. Póki co android będzie głównie uruchamiany.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości