Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Nie wiem jak to wyłączyć w Live Channels. Nie działa nawet w oficjalnym launcherze - jest tylko czarny obraz z informacjami z EPG.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Video 
Mam duży problem z DVB-T w tym urządzeniu, mianowicie za dużo słabszych nadajników łapie zamiast głównego silnego tu obok - przez co w swój algorytmowo-dziwaczny sposób dobiera słabsze częstotliwości tych samych stacji, zamiast mocniejszych (np. TVP z 60 km dalej slaby nadajnik, zamiast 10 km blizej duzo mocniejszy nadajnik).

CO Z TYM MOZNA ZROBIĆ ?! Nie da sie przeskanować ręcznie tylko odpowiednich kanałów częstotliwości tak jak to robiłem w TV i było pięknie, próbowałem i wbudowanym skanerem "DVB-T Na żywo" jak i skanowaniem w "Live channels".

Jak mimo bardzo silnego sygnalu on mi dobiera polowe stacji DVB-T ze slabych dalszych nadajnikow, to nie da sie oglądać/uzywac.
Odpowiedz
Wystarczy mieć porządną antenę kierunkową na właściwy nadajnik, no chyba że przez czysty przypadek masz wszystkie dosłownie w jednej lini odbioru.

Czasami wystarczy kupić odpowiednie filtry pasmowe, dobry instalator doradzi jakie i zamontuje.
Odpowiedz
właśnie mam antenę kierunkową, ale przez bliskość dużego nadajnika głównego dla całego województwa (15 km) chyba mimo tego łapie wszystkie słabe nadajniki z innych bocznych kierunków - mimo ze ustawioan centralnie na ten jeden, bez wzmacniaczy itp.

Taka techniczna wada tego boxa odnośnie DVB-T/2, nie da sie ograniczyć jej softem do okreslonych kanałów w skanowaniu. Myślałem, że są jakieś apki pod android TV do tego.
Odpowiedz
Czy można w jakiś sposób systemowy wył niebieską diodę która znajduje się na urządzeniu, ta sygnalizująca prace boxa?
Czy zostaje tylko jedyna słuszna opcja fizyczna czyli czarna taśma izolacyjna?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(20-01-2022, 09:56 PM)tediszyszon napisał(a): Czy można w jakiś sposób systemowy wył niebieską diodę która znajduje się na urządzeniu, ta sygnalizująca prace boxa?
Czy zostaje tylko jedyna słuszna opcja fizyczna czyli czarna taśma izolacyjna?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
na pewno w środku mozna wtyczkę odłączyć a czy w ustawieniach jest opcja byc moze
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-01-2022, 02:42 PM)daniel81 napisał(a):
(20-01-2022, 09:56 PM)tediszyszon napisał(a): Czy można w jakiś sposób systemowy wył niebieską diodę która znajduje się na urządzeniu, ta sygnalizująca prace boxa?
Czy zostaje tylko jedyna słuszna opcja fizyczna czyli czarna taśma izolacyjna?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
na pewno w środku mozna wtyczkę odłączyć a czy w ustawieniach jest opcja byc moze
Wątpię w to że jest tam jakaś wtyczka do tego.W pierwszym poście tego wątku jest zdjęcie rozebranego boxa i prawdopodobnie widać tam przewody od diody wlutowane w płytę główną. A co do słusznych fizycznych opcji to wybrał bym odlutowanie diody (przecięcie jednego z przewodów) lub (jeżeli brak lutownicy) zaklejenie diody w środku.
Odpowiedz
Information 
(09-01-2022, 10:52 PM)Ktosi napisał(a): Nie wiem gdzieś się takich głupot naczytał o tym +18.  Blokadę masz jak ją załączysz sam i dotyczy tylko oferty programowej  Canal+.

Po sieci działa bardzo dobrze, z DVB-T2 różnie bywa ale działa bez problemów na dobrej instalacji.
Mój działa na kawałku druta bo widzę nadajnik a na zbiorczej działają wszystkie muxy stare jak i nowe T2

Po co wypisujesz bzdury jak nie masz pojęcia! Wprowadzasz ludzi w błąd! Problem z blokadą jest od wielu miesięcy! Ludzie piszą na wszystkich forach, dzwonią do C+ i ciągle nie ma rozwiązania. Ciągle odpowiadają że nad tym pracują. Blokada jest wszędzie, na DVB-T/T2 też. W kanałach naziemnych włączanych z kafelków czy z Live Channels nie obejrzysz programów ani filmów 18+. Nie ma możliwości wyłączenia tej blokady. Załączam zdjęcia sprzed kilku dni. Jedno z ekranu a drugie z rozmowy z Biurem Obsługi C+.

[Obrazek: 272005099_4773940666006972_3719886268498...e=61F487A2][Obrazek: 272300375_4797737523627286_5821324585867...e=61F56CC4]
Odpowiedz
Witam
Mam problem przy oglądaniu netflixa na tym boxie na niektórych filmach/serialach obraz jest jakby zbyt jaskrawy albo pojawia się takie filmowe ziarno czy ktoś spotkał się z tym problem? Posiadam też mi box s i na im wszystko gra więc myślę że wina leży raczej po stronie boxa
Odpowiedz
(24-01-2022, 02:21 PM)zorza napisał(a):
(21-01-2022, 02:42 PM)daniel81 napisał(a):
(20-01-2022, 09:56 PM)tediszyszon napisał(a): Czy można w jakiś sposób systemowy wył niebieską diodę która znajduje się na urządzeniu, ta sygnalizująca prace boxa?
Czy zostaje tylko jedyna słuszna opcja fizyczna czyli czarna taśma izolacyjna?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
na pewno w środku mozna wtyczkę odłączyć a czy w ustawieniach jest opcja byc moze
Wątpię w to że jest tam jakaś wtyczka do tego.W pierwszym poście tego wątku jest zdjęcie rozebranego boxa i prawdopodobnie widać tam przewody od diody wlutowane w płytę główną. A co do słusznych fizycznych opcji to wybrał bym odlutowanie diody (przecięcie jednego z przewodów) lub (jeżeli brak lutownicy) zaklejenie diody w środku.


rozbierz i zobacz a nie piszesz ze kable są wlutowane jak już pisałem jest możliwość wypięcia jej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości