Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Dla tych wszystkich którzy mają inne boxy czy telewizory na android tv a nie mają pojęcia czym wyciągnąć apke ze boxa czy telewizora to bardzo prosze .Aplikacja tworzy folder w pamięci urządzenia ,tam tworzy kolejny imienny folder po nazwie aplikacji i gotowe w tym folderze jest zapisywana aplikacja, mam nadzieje że w końcu temat zamiennika Live Channel będzie zamkniętym tematem. Pozdrawiam i do dzieła.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Zmiana funkcji przycisku (kwadrat)
Po zmianie launchera na Wolf przycisk nie ma żadnej funkcji. Jest możliwość otwierania jakiejś apki tym przyciskiem ?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Tak. Trzeba użyć jakiejś api do zmiany mapowania przycisków.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lub
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz
Nviia Shield nie ma tunera TV
Odpowiedz
(26-03-2022, 06:45 PM)Ktosi napisał(a): Nviia Shield nie ma tunera TV
Wiem że nie ma, ale co widnieje na stronie? Z dupy tego sobie tam nie wzieli ?!!
Odpowiedz
REKLAMA:



skoro wiesz że nie ma a nie ma to

(27-03-2022, 02:26 PM)marys261 napisał(a):
(26-03-2022, 06:45 PM)Ktosi napisał(a): Nviia Shield nie ma tunera TV
Wiem że nie ma, ale co widnieje na stronie? Z dupy tego sobie tam nie wzieli ?!!
to jednak chyba z d... pomijając fakt że nie mam pojęcia jak się ma canal + box 4k do Nviia Shield
Odpowiedz
Odpowiedz
HbbTV nie mieszaj do Androida bo na nim po prostu nie działa. Działa tam gdzie producent ogarnął obsługę sprzętowo czyli jest odpowiedni moduł odpowiedzialny ze dekodowanie.

Nie wystarczy podmiana apki bo przecież na Shield nie masz kompletnie sygnału TV naziemnej to i jej nigdy odbierzesz chyba że podłączysz tuner np. na USB.
Live Channels też nie będzie działał z kolei na tunerze który nie ma odpowiednich sterowników by potrafiła obsłużyć je aplikacja.

Jedynym faktem jest że oba boxy mają obsługę TV naziemnej czy innych TV ale z aplikacji IPTV a dodatkowo c+box4k ma też i normalny tuner DVB-T2.
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości