Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Możesz zrobić zdjęcie?
U mnie nie ma tego info.
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie może przestać działać ani nie można tego zablokowac w działającym sprzęcie to naruszenie praw konsumenta i uszkodzenie zamierzone sprzętu przez dystrybutora.
Odpowiedz
(28-03-2023, 05:15 AM)Ktosi napisał(a): Nie może przestać działać ani nie można tego zablokowac w działającym sprzęcie to naruszenie praw konsumenta i uszkodzenie zamierzone sprzętu przez dystrybutora.
W sumie mi nie może zablokować z powodów dwóch.
Pierwszy powód to iż sprzęt zakupiony na własność.
A drugi powód iż został zakupiony z opcją odbioru telewizji naziemnej.
Odpowiedz
Pozostańmy na chwilę, w tej sferze plotkarskiej fantastyki [Obrazek: k045.gif]


bigdamian napisał(a):to iż sprzęt zakupiony na własność.

No i co w związku z tym, przecież nie nastąpią żadne zmiany na płaszczyźnie prawa własności [Obrazek: k045.gif]

bigdamian napisał(a):iż został zakupiony z opcją odbioru telewizji naziemnej.

Taka "opcja" nadal będzie posiadać swoją funkcjonalność, hardware w urządzeniu pozostanie bez zmian/modyfikacji, to tylko będzie ewentualna "dezaktywacja" jednej fabrycznej/firmowej aplikacji, nic więcej, która nawet nadal za "zgodą" użytkownika pozostanie "martwa" w akcesorium sprzętowym [Obrazek: k045.gif]

ktosi napisał(a):uszkodzenie zamierzone sprzętu

Jakie uszkodzenie, masz informacje, o jakiś "lotnych brygadach", które przymusowo/siłowo będą demontować głowice DVBT, w urządzeniach użytkowników/posiadaczy, dobre [Obrazek: k045.gif]

Parafrazując tekst z kultowej komedii..."a taki był fajny sprzęt, ameeerykański.." [Obrazek: p020.gif]
Odpowiedz
Jeśli chodzi o aplikacje C+ do obsługi TV to normalne że mogą sobie w niej w sofcie swoim zrezygnować, nie mogą jedynie WYŁACZYĆ tunera co jest bez problemu możliwe w aktualizacji bo to naruszenie praw konsumenta i świadome uszkodzenie sprzętu który ma obsługę DVB-T2.
Odpowiedz
(26-02-2023, 11:02 AM)Sinel napisał(a): Mam kolejny problem z boxem Canal+.
Na SkyShowtime, podczas oglądania filmów obraz "zamraża" się na ułamek sekundy, w odstępach mniej więcej co około 30-60 sekund.
Na boxie Mecool KM6 obraz jest ostry i bez żadnych zacięć. Od  rana grzebię w ustawieniach CANAL+ BOX 4K. Jakie mam wprowadzić zmiany w ustawieniach aby to wyeliminować? Już nie mam żadnych nowych pomysłów, co robić? Wywalić Canal+ i kupić jakiś porządny sprzęt?
Znalazłeś rozwiązanie?
Mam podobnie przy filmach 4K. Prawdopodobnie bitrate powyżej 100Mb/s zatyka złącze LAN (RJ45).
Odpowiedz
REKLAMA:



(27-03-2023, 06:18 PM)bigdamian napisał(a): Możesz zrobić zdjęcie?
U mnie nie ma tego info.

Nie podejrzewałem że większość nie korzysta z innego programu. Głównie chodziło mi o to że aplikacja Live Channels nie będzie działać po 31. Undecided
Odpowiedz
A skąd masz te informacje?

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
(30-03-2023, 07:15 PM)kamilo23 napisał(a):
(27-03-2023, 06:18 PM)bigdamian napisał(a): Możesz zrobić zdjęcie?
U mnie nie ma tego info.

Nie podejrzewałem że większość nie korzysta z innego programu. Głównie chodziło mi o to że aplikacja Live Channels nie będzie działać po 31. Undecided


Po 31.03.2023  tj.  01.04.2023, chyba to jest Prima aprilis...

Pozdrawiam
Odpowiedz
Wez sobie klepnij w aplikacje że po 31 Lipca przestanie działać.

szukacie sensacji
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości