Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
@darog69 a po podpięciu tego pendrive do komputera system go widzi??
Odpowiedz
REKLAMA:



(07-10-2021, 01:31 PM)ScatMan91 napisał(a): @darog69 a po podpięciu tego pendrive do komputera system go widzi??
Tak, jest widoczny i mogę tworzyć katalogi i dodawać pliki
Odpowiedz
(07-10-2021, 12:19 PM)darog69 napisał(a): Był formatowany przez Boxa

Jako pamięć wewnętrzna z ustawień androida?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Chyba tak, bo innej opcji tam nie było
Odpowiedz
Spróbuj sformatować go windowsowym diskpartem. Jak to nic nie da to zainstaluj inny menadżer plików i zobacz czy problem nadal występuje.
Odpowiedz
No to jak go sformatowałeś to jest jako pamięć WSPÓŁDZIELONA.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Czyli sformatować go na kompie do Fat32 i tak zostawić w Box-ie?
Odpowiedz
mam pytanko a mianowicie przy zakupie canal + box 4K jak sprawdzić która to wersja ? Bo jest ich kilka tak Skyworth HY4001 / HY40A2 / CANALATV1 a na allegro widziałem jeszcze inną ?
Odpowiedz
Raczej nie zauważyłem większych różnic w tunerach , zmiany są standardowe w czasie produkcji i nie wpływają raczej na odbiór czy użytkowanie .

CANALATV1 to nie jest raczej wersja polska boxa, chyba pierwsze wydanie dla Canal+ we Francji, dość stary bo z 2019 roku.

Jak chcesz kupić i skorzystać z promocji i vouchera kupuj tylko i wyłącznie fabrycznie nowy box, nigdy używany bo na nim nie dostaniesz aktywacji na bezpłatny okres bez zapłacenia abonamentu albo okres promocji będzie ograniczony okresem wcześniejszego użytkowania.
Odpowiedz
Pytałem o wersję bo od razu będę instalował nowy luncher wolfa przerobiony przez Matheusz i nie chcę żeby się okazało że wezmę taki model na który nie zainstaluje tego luncher-a. Nie wiem czy na pudełku będzie jakieś oznaczenie modelu czy dopiero po podpięciu sprzętu będę mógł to sprawdzić ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości