Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Napisał byś gdzie takie ustawienia są, czy to urządzenie jest zrootowane?
U mnie w X-plore jak wybiorę uprawnienia to mam taki komunikat

[Obrazek: vDvLbmIl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



Roota w boxie to można ze świeczką poszukać.    Jak byk nie masz uprawnień do odczytu. 

Jest w ustawieniach danej aplikacji Ustawienia dekodera / aplikacje/  zakładka UPRAWNIENIA  i tam dopiero Pamięć wewnętrzna.

Zainstalowałem i pierwsze o co zapytał system to pozwolenie na odczyt czyli musiałeś  sie nie zgodzić. Jak załączyć podałem wyżej.

Podłączyłem na raz 4 dyski i każdego bez problemu widzi i odczytuje.

[Obrazek: lWTW5val.jpg]
Odpowiedz
A czy ja napisałem, że mi nie widzi i nie odczytuje? Nie mogę nic tam wrzucić , czy usunąć
Odpowiedz
(08-10-2021, 07:07 PM)Ktosi napisał(a): Roota w boxie to można ze świeczką poszukać.    Jak byk nie masz uprawnień do odczytu. 

Jest w ustawieniach danej aplikacji Ustawienia dekodera / aplikacje/  zakładka UPRAWNIENIA  i tam dopiero Pamięć wewnętrzna.

Zainstalowałem i pierwsze o co zapytał system to pozwolenie na odczyt czyli musiałeś  sie nie zgodzić. Jak załączyć podałem wyżej.

Podłączyłem na raz 4 dyski i każdego bez problemu widzi i odczytuje.

[Obrazek: lWTW5val.jpg]
Jak zrobic root?
Odpowiedz
@bigdamian podejrzewam że ten box ma zablokowany bootloader i nie da się go zrootować, a nawet jeśli ktoś go odblokował to pewnie utracił tym sposobem certyfikację ale to niech się wypowie ktoś bardziej obeznany z tym cackiem.
@darog69 zrób tak jak kolega @Ktosi radzi
Odpowiedz
(08-10-2021, 07:07 PM)Ktosi napisał(a): Podłączyłem na raz 4 dyski i każdego bez problemu widzi i odczytuje.

Możesz na nich tworzyć foldery, przenosić/kopiować/zapisywać pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia, do którego są "podłączone"?
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak ale wszystkie gdzie działa bez problemu mają ext4 albo były tworzone w tunerze czy innym boxie.
FAT czy NTFS jest tylko do odczytu i do ich obsługi wymagane jest użycie roota czyli su albo sudo.
Nadawanie praw nic nie zmienia, widocznie dostęp pełny mają tylko aplikacje systemowe.

Formaty plików nośników typowo windowsowe nie będą obsługiwane poza odczytem.


Po pracy sprawdzę czy działa modyfikacja  przez LAN po zamontowaniu dysków.

Na Coreelrc wszystko działa bez problemu.
Odpowiedz
[quote pid="33691" dateline="1633435069"]
mjwW ustawieniach Live Channel nie ma opcji automatycznego startu?
[/quote]
Niestety tak nie jest
Odpowiedz
Witam.
Zależy mi na oryginalnej aplikacji SIPTV (smart iptv) wpisując w sklepie Google oryginału nie widać. Jest jakiś sposób na jej zainstalowanie na tym boxie ?
Pozdrawiam
Odpowiedz
(09-10-2021, 03:09 PM)horse napisał(a): Jest jakiś sposób

Tak, posiłkując się wyszukiwarką...

[Obrazek: U1yi165.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości