Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
(09-10-2021, 03:09 PM)horse napisał(a): Witam.
Zależy mi na oryginalnej aplikacji SIPTV (smart iptv) wpisując w sklepie Google oryginału nie widać. Jest jakiś sposób na jej zainstalowanie na tym boxie ?
Pozdrawiam
Sposób jest,ale musisz mieć tą APK z jakiegoś innego źródla na telefonie i wtedy przesłać za pomocą Send Files To TV na box.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Dzięki Panowie. Plik apk mam. Jutro będę próbował przesłać do boxa.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(09-10-2021, 08:36 PM)horse napisał(a): Dzięki Panowie. Plik apk mam. Jutro będę próbował przesłać do boxa.
Pozdrawiam

Można na pendrive przenieść plik do boxa.
Odpowiedz
Tak zrobiłem. Zgrałem na pendrive i file managerem zainstalowałem. Dzięki jeszcze raz za pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz
@Ktosi napisał: Tak ale wszystkie gdzie działa bez problemu mają ext4 albo były tworzone w tunerze czy innym boxie.
FAT czy NTFS jest tylko do odczytu i do ich obsługi wymagane jest użycie roota czyli su albo sudo.
Nadawanie praw nic nie zmienia, widocznie dostęp pełny mają tylko aplikacje systemowe.

Dziwne bo u mnie po sformatowaniu do ext4 pen nie jest widoczny w X-plore
Odpowiedz
REKLAMA:



@darog69 sprawdzałeś na innym pendrive czy problem występuje?
Odpowiedz
Tak, sprawdzałem kila Pendrivów i kolega @Ktosi coś czaruje z tym ext4
Formatowałem pamięci na różne sposoby, wlącznie z poziomu tunera sat z E2, ale niestety tego formatu Box nie widzi
Odpowiedz
@darog69 tak masz rację bo jest coś na rzeczy z uprawnieniami dla aplikacji zarządzającymi plikmi i nie masz co formatować i kombinować tylko trzeba się temu przyjrzeć głębiej . Na hubie podpięte dwa peny i obydwa widzi i można z nich instalować tylko że to wszystko co można zrobić . Nie można przerzucać plików między nimi czy też np z pamięci wew. na któryś z nich .
wyskakuje okno z pozwoleniami uprawnień które nic nie wnosi bo uprawnieni są ale coś nie trybu Sad

[Obrazek: Y5ArCSrl.jpg]

jak się z tym uporam to dam znać Smile
Odpowiedz
Ok, fajnie że się tym zainteresowałeś, trzymam kciuki za powodzenie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości