Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
niestety jest to ograniczenie androida TV i było już nawet temat tu na forum

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Ja puki co podpiąłem sobie Mega.nz jako dysk sieciowy
Odpowiedz
Mam MiBoxa
Pod urządzenie podpięty dysk 2TB
X-plore w przeglądarce na laptopie adres IP z aplikacji zainstalowanej na MiBoxie.
W apce włączony serwer wifi
Nie muszę podpinać dysku do laptopa tylko w przeglądarce loguję się na MiBoxa, tworzę, usuwam foldery, przesyłam pliki.
Chyba innego sposobu nie ma.[Obrazek: 7ce5de19695a00cd0ead3451baa2b3d4.jpg]
Odpowiedz
Testowo zainstalowałem Microsoft exFAT/NTFS for USB by Paragon Software v3.5.0.7 [Unlocked] Armeabi-v7a oraz Total Commander 3.23 i kopiowanie oraz kasowanie plików z pamięci wewnętrznej na pendrive działa. A werja dekodera to HY40A2. Zapomniałbym iż pendrive jest sformatowany jako FAT32.
Odpowiedz
@bigdamian no i to by się zgadzało i okazuje się że są jednak różne sposobu Smile Osobiście wybieram pena jako dysk sieciowy ale wiadomo ktoś może nie mieć możliwości i przyda mu się ten sposób jak i sposób który podał @as1as
Odpowiedz
Zauważyłem u siebie że po kilku godzinach oglądania Box sam się wyłącza, ma ktoś podobnie, czy jest możliwe że w Androidzie jest tak ustawione żeby się wyłączał po jakimś czasie, czy to z przegrzania, albo się coś psuje?
Odpowiedz
REKLAMA:



(16-10-2021, 05:28 PM)darog69 napisał(a): w Androidzie jest tak ustawione

Jedynie co się luźno kojarzy, to standardowe ustawienie wygaszacz ekranu => uśpij urządzenie => na przykład po....min/h braku aktywności.
Odpowiedz
Posiadam TV Samsung NU8002 oraz podłączony po ARC HDMI (4) do JBL Bar 3.1
Niestety sam szajsung nie dekoduje Dolby Digital, także próbuję BOXa połączyć przez HDMI (1,2,3) w JBLu, żeby to JBL dekodował Dolby, ale niestety po podłączeniu na TV dzieje się jak na filmiku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zauważyłem, że coś tam skacze po rozdzielczościach, ale w BOX mam ustawione Automatycznie wykrywanie obrazu.

Jak ten problem rozwiążę to chciałbym dopytać jaka powinna być konfiguracja Boxa i Kodi, żeby JBL dekodował dźwięk..
Odpowiedz
Witam, czy jest możliwość aby asystent google szukał wyników w wgranych aplikacjach typu Chrome ? Niby jest mozliwosc zaznaczenia ale tego nie robi, jedynie YouTube
Odpowiedz
Czy może ktoś testował "Amazon Prime Video"? Box nie ma certyfikatu na to a interesuje mnie czy można oglądać treści a nie tylko zainstalowanie samej aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: ocznicki, 3 gości