Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
@Kajman Co do Kodi to wejdź w "Ustawienia">Dodatki>Wszystkie dodatki>Wtyczki Strumieniowe>ImputStream Adaptive>Konfiguruj>Wybór strumienia zmień z Automatycznego na Ręcznie wybieraj strumień wideo.Następnie OK.Restart Kodi.
Odpowiedz
REKLAMA:



i to mi zmieni rozdzielczość interfejsu?
Odpowiedz
Nie zmienisz rozdzielczości interfejsu Kodi na tym boxie. Max to 1080p ale jak będziesz uruchamiał wideo w 4k to będzie ono w 4k. Tylko kilka boxów z androidem ma interfejs Kodi w 4k min Nvidia Shield czy Fire Cube.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Aaa no właśnie, ja mam shieldy w domu Smile Dziękuję za info Smile
Odpowiedz
Oferta z shopee.pl, ten sam sprzedający z Allegro/poprzednia podstrona, w banalnie banalny sposób, zainteresowany potencjalny nabywca obniży cenę na 25 złotych... 
Na shopee trwa istne "szaleństwo" zakupowo/kuponowe, wiem co piszę [Obrazek: a060.gif]



[Obrazek: A2trLDA.jpg]
Odpowiedz
Problem z Canal + BOX
Zakupiłem kilka dni temu nowy Canal + Box. Sprzęt jest na oryginalnym sofcie i nic nie było przerabiane.
Niestety urządzenie, a właściwie moduł DVB-T posiada bardzo dziwny problem.
Podczas oglądania programu z TV w momencie, jak pojawi się audycja sygnowana 18+ (tylko dla pełnoletnich), dekoder zawiesza odbiór. Obraz znika jedyne , co pozostaje to informacja na pasku (epg). Oczywiście wyłączony zostaje tylko kanał z treścią 18+. Zauważyłem, że blokada nie jest uruchamiana przez sam sygnał DVB-T, a przez informację z EPG. Jeśli emisja jest przesunięta względem EPG to wszystko działa. Blokada pojawia się dokładnie w momencie pojawienia informacji o programie 18+ w EPG. Wygląda to na włączoną blokadę rodzicielską, jednak takowej w dekoderze nigdzie nie znalazłem. Dodam, że w samym googlu PEGI ustawione mam na "bez ograniczeń". Wszystkie aplikacje, jak i sam dekoder zostały zaktualizowane do najnowszej wersji.
Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem lub wie jak to naprawić?
Odpowiedz
REKLAMA:



@redcam problem znany, czytałem o tym na pepper.pl
Rozwiązania nie znam i chyba go nie ma.
Sprawdzałeś apkę Live Channels?
Odpowiedz
[Obrazek: hHFKbZfl.jpg]
Aplikacja Live Cannels wyświetla w EPG "Program zablokowany". Po wybraniu programu pojawia się komunikat Proszę użyć dedykowanej aplikacji.

Zadałem pytanie pomocy technicznej C+, niestety bez odzewu.
Odpowiedz
Czy udało się komuś podłączyć bez przewodowo pada do boxa. Chciałem pograć zdalnie na PS4, box wykrywa pada od PSa i pyta czy sparować. Jednak podczas parowania box się wiesza w taki sposób że nie działa sterowania ani z pada ani z pilota. Po odłączeniu i podłączeniu zasilania pilot działa w menu widać sparowany pad jednak jest odłączony gdy wybierze się połącz znowu wiesza się i przestaje reagować na pilot. Zastanawia mnie czy wiesza się tylko na padach od PS4 lub czy to tylko tak u mnie.
Odpowiedz
Parę miesięcy temu sprawdzałem GeForce NOW z padem od PS4 i nie było problemów.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości