Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Działa jeśli masz pakiet 4k, jest kilka pozycji.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Cześć. Jestem świeżym posiadaczem boxa i po aktywacji urządzenia mam ciągle błąd techniczny upes 159 lub 160. Spotkaliście się już z tym. Reszta aplikacji działa poprawnie. Pozdrowionka Krzysiek
Odpowiedz
(03-02-2022, 03:12 PM)mjw napisał(a): Działa jeśli masz pakiet 4k, jest kilka pozycji.
Ja nie mam żadnych 4k. Na miboxie są natomiast na C+Box brak.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Czy na boxie Canal+ można mieć czystego Android TV? Chodzi mi o launcher z ATV bez tego całego bloatware od C+?
Nie chodzi o Wolfa i inne podobne, chyba że są takie, w których oprócz apek są też treści z różnych źródeł i generalnie wygląda to podobnie jak ATV? Ewentualnie czy można samemu dograć launcher od google?
Odpowiedz
(03-02-2022, 12:33 PM)lary504 napisał(a): Działa Player w 4k? Wczoraj włączyłem chyba pierwszy raz na tym boxie i nie mam żadnych materiałów w 4k. Max w 720p.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka

Nie mam już boxa C+ ale sprawdź w ustawieniach Player czy masz włączone materiały 4K, miałem podobnie w Xiaomi Stick 4K i po włączeniu w ustawieniach pojawiły się. Trzeba pamiętać że materiały 4K są oddzielnie oznaczone jako 4K. Czyli np. mamy dwie wersje serialu Chyłka (HD i 4K)
Odpowiedz
A działają wam treści 4k w Amazon Prime?
Odpowiedz
REKLAMA:



Na Player pomógł dopiero reset do fabrycznych. Teraz działa.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Witam.Potrzebuje podpowiedzi.Jak wgrać launcher Wolfa bez podłączania canal plus box pod pendrive.Udalo mi się go pobrać dzięki tutorialowi z YT lecz widzę go jako apke.Po wejściu w niego jest tak jak powinno lecz po wyłączeniu box wraca wszystko do początku czyli launchera c+.Na filmiku były pokazane linki za pomocą których pobrac Wolfa oraz launcher manager.Tylko Wolfa udało się pobrać

Wysłane z mojego SM-A516B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
@Lajkonik202 -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Musisz pobrać i zainstalować launcher managera i w nim ustawić domyślny launcher na Wolf. Najprościej to zrobić własnie z pendrive podłączonego pod usb.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości