Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Witam.
Jaką aplikacje zainstalować do pilota na Wolfie?
Odpowiedz
REKLAMA:



@sd82 Google Home
Odpowiedz
(06-02-2022, 04:07 PM)Matheusz napisał(a): @sd82 Google Home
Co robię źle? Mam problem ze sparowaniem urządzenia z moim telefonem (galaxy s7)...
Czy jest jakaś apka na tv boxa, w której ustawię wszystkie przyciski na pilocie?

Edit. Spotify łączy się bez problemu.
Odpowiedz
Odpowiedz
Pewnie nie bo to port softu z mi boxa.
Pytanie inne: czy ma ktoś link do jakiegoś repo lub pliku z oryginalnym firmwarem do boxa Canal+? Przydałoby się jako kopia bezpieczeństwa przy zabawach właśnie z modami typu aidans rom.
Odpowiedz
Co do blokady 18+ to jeśli nie aktywujemy canal+ i od razu zainstalujemy Wolf lunchera to blokady nie ma.

Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
REKLAMA:



@pawelname a to ciekawe. Jestem w takiej sytuacji ale nie mam anteny, może sprawdzę niedługo.
Odpowiedz
Ktoś orientuje się, czy można gdzieś dostać aktualnie tego box taniej niż 198-199 zł? Jest gdzieś teraz na niego promka?
Odpowiedz
Ja kilka dni na temu w Mediaexpert kupiłem go za. 169 zl teraz cena skoczyła do góry.
Tak jeśli pominiemy aktywację boxa i od razu zainstalujemy Wolf Launcher to nie ma żadnej blokady 18+.

Jako ciekawostkę podam, że w Sklepie Google Play jest dostępna aplikacja Tvstack.apk

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

patrząc na screeny ma nawet paski siły i jakości sygnału. Gdyby udało się ją jakoś pobrać to można by ją spróbować zainstalować z pliku .apk na naszym boxie.
Odpowiedz
(07-02-2022, 04:34 PM)Marcinxl napisał(a): Tak jeśli pominiemy aktywację boxa i od razu zainstalujemy Wolf Launcher to nie ma żadnej blokady 18+.

A przywrócenie boxa do ustawień fabrycznych i wtedy zainstalowanie Wolf Launcher... Pozwoli to pozbyć się blokady?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości